DEELNEMERSLIJST RONDE VAN VLAANDEREN DAMES 2022. Alle toppers tekenen present voor Vlaanderens Mooiste

 ©  BELGAPLUS

Ook bij de dames vormt de Ronde van Vlaanderen een van de hoogtepunten van het wielerjaar. De deelnemerslijst oogt dan ook bijzonder fraai met echt alle grote namen waaronder enkele voormalige wereldkampioenen, de huidige wereldkampioene een hele waslijst aan rensters met de nationale kampioenschapstrui om hun schouders.

Jeroen De Pauw

OPGELET! Deze voorlopige deelnemerslijst zal de komende dagen worden aangevuld en/of aangepast wanneer de officiële selecties worden vrijgegeven.

Movistar (Spa):

1. Annemiek van Vleuten (Ned); 2. Aude Biannic (Fra); 3. Emma Cecilie Bjerg (Den); 4. Alicia Gonzalez Blanco (Spa); 5. Barbara Guarischi (Ita); 6. Arlenis Sierra Canadilla (Cub)

Trek-Segafredo (VSt):

11. Elisa Balsamo (Ita); 12. Lucinda Brand (Ned); 13. Lauretta Hanson (Aus); 14. Elisa Longo Borghini (Ita); 15. Leah Thomas (VSt); 16. Ellen van Dijk (Ned)

Team SD Worx (Ned):

21. Lotte Kopecky; 22. Elena Cecchini (Ita); 23. Christine Majerus (Lux); 24. Marlen Reusser (Zwi); 25. Chantal van den Broek-Blaak (Ned); 26. Demi Vollering (Ned)

Team Jumbo-Visma (Ned):

31. Marianne Vos (Ned); 32. Anna Henderson (GBr); 33. Romy Kasper (Dui); 34. Riejanne Markus (Ned); 35. Coryn Rivera (VSt); 36. Jip van den Bos (Ned)

Canyon/SRAM (Dui):

41. Katarzyna Niewiadoma (Pol); 42. Alena Amialiusik (Rus); 43. Elise Chabbey (Zwi); 44. Tiffany Cromwell (Aus); 45. Sarah Roy (Aus); 46. Soraya Paladin (Ita)

EF Education-Tibco (VSt):

51. Veronica Ewers (VSt); 52. Letizia Borghesi (Ita); 53. Emma Langley (VSt); 54. Clara Honsinger (VSt); 55. Sara Poidevin (Can); 56. Tanja Erath (Dui)

FDJ Nouvelle-Aquitaine (Fra):

61. Grace Brown (Aus); 62. Cecilie Ludwig (Den); 63. Marta Cavalli (Ita); 64. Brodie Chapman (Aus); 65. Eugénie Duval (Fra); 66. Marie Le Net (Fra)

Human Powered Health (VSt):

71. Evy Kuijpers (Ned); 72. Barabara Malcotti (Ita)); 73. Marit Raaijmakers (Ned); 74. Kaia Schmid (VSt): 75. Eri Yonamine (Jap); 76. Lily Williams (VSt)

LIV Racing Xstra (Ned):

81. Valerie Demey; 82. Rachele Barbieri (Ita); 83. Marta Jaskulska (Pol); 84. Silke Smulders (Ned); 85. Katia Ragusa (Ita); 86. Amber van der Hulst (Ned)

Roland Cogeas Edelweiss Squad (Zwi):

91. Rotem Gafinovitz (Isr); 92. Hannah Buch (Dui); 93. Tamara Dronova (Rus); 94. Gulnaz Khatuntseva (Rus); 95. Diana Klimova (Rus); 96. Leé Stern (Zwi)

Team BikeExchange-Jayco (AUs):

101. Amanda Spratt (Aus); 102. Alexandra Manly (Aus); 103. Georgia Baker (Aus); 104. Arianne Fidanza (Ita); 105. Nina Kessler (Ned); 106. Ane Santesban (Spa)

Team DSM (Ned):

111. Lorena Wiebes (Ned); 112. Leah Kirchmann (Can); 113. Charlotte Kool (Ned); 114. Liane Lippert (Dui); 115. Floortje Mackaij (Ned); 116. Pfeiffer Georgi (GBr)

UAE Team ADQ (VAE):

121. Marta Bastianelli (Ita); 122. Sofia Bertizzolo (Ita); 123. Maaike Boogaard (Ned); 124. Eugenia Bujak (Slo); 125. Alena Ivanchenko (Rus); 126. Sophie Wright (GBr)

UNO-X Pro (Noo):

131. Susanne Andersen (Noo); 132. Hannah Barnes (GBr); 133. Julie Leth (Den); 134. Amalie Lutro (Noo); 135. Wilma Olausson (Zwe); 136. Mie Ottestad (Noo)

Ceratizit-WNT (Dui):

141. Lisa Brennauer (Dui); 142. Laura Asencio (Fra); 143. Maria Confalonieri (Ita); 144. Marta Lach (Pol); 145. Lea Lin Teutenberg (Dui); 146. Camilla Alessio (Ita)

Parkhotel Valkenburg (Ned):

151. Mischa Bredewold (Ned); 152. Anne van Rooijen (Ned); 153. Femke Gerritse (Ned); 154. Femke Markus (Ned); 155. Kirstie van Haaften (Ned); 156. Sofie van Rooijen (Ned)

Valcar-Travel&Service (Ita):

161. Alice Maria Arzuffi (Ita); 162. Olivia Baril (Can); 163. Chiara Consonni (Ita); 164. Eleonora Gasparrrini (Ita); 165. Silvia Persico (Ita); 166. Ilaria Sanguineti (Ita)

Bingoal Casino-Chevalmeire (Bel):

171. Minke Bakker (Ned); 172. Naomi De Roeck; 173. Danique Braam (Ned); 174. Lotte Claes; 175. Lotte Popelier; 176. Claudia Jongerius (Ned)

Le Col Wahoo (GBr):

181. Elizabeth Holden (GBr); 182. Maria Martins (Por); 183. Alice Towers (GBr); 184. Maria van ‘t Geloof (Ned); 185. Maike van der Duin (Ned); 186. Gladys Verhulst (Fra)

Lotto Soudal Ladies (Bel):

191. Mieke Docx; 192. Mijntje Geurts (Ned); 193. Eefje Brandt; 194. Kristyna Burlova (Tsj); 195. Katrijn De Clercq; 196. Kylie Waterreus (Ned)

Massi Tactic WT (Ita):

201. Mireia Benito (Spa); 202. Nathalie Eklund (Zwe); 203. Spela Kern (Slo); 204. Corinna Lechner (Dui); 205. Aurela Nerlo (Pol); 206. Mireia Trias (Spa)

Multum Accountants (Bel):

211. Fien Delbaere; 212. Jessy Druyts; 213. Céline van Houtum (Ned); 214. Marthe Goossens; 215. Mareille Meijering (Ned); 216. Elisa Serné (Ned)

AG Insurance-NXTG (Bel):

221. Julie Borgström (Zwe); 222. Mylene de Zoete (Ned); 223. Gaia Masetti (Ita); 224. Lone Meertens; 225. Ilse Pluimers (Ned); 226. Maud Rijnbeek (Ned)

Plantur-Pura (Bel):

231. Kim De Baat; 232. Julie De Wilde; 233. Sanne Cant; 234. Yara Kastelijn (Ned); 235. Inge van der Heijden (Ned); 236. Julie Van De Velde.

Aangeboden door onze partners

Lees ook

Hoofdpunten