Ophef in Senegal: verboden lasers verblinden Mo Salah bij gemiste penalty, Senegalese fans bekogelen teleurgestelde Liverpool-ster
Geen Mo Salah op het WK in Qatar. De Liverpool-ster verloor met Egypte na strafschoppen van Senegal en miste er zelf eentje.
LEES OOK. Nieuw strafschopdrama voor Mo Salah: Sadio Mané trapt Senegal naar het WK in Qatar vanop de stip
Al mocht dat laatste niet meteen een grote verrassing heten. De Senegalese thuissupporters hadden namelijk verboden lasers in het Stade Me Abdoulaye Wade gesmokkeld en deden er alles aan om Salah daarmee te verblinden. Met succes, dus.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Salah wilde na de verloren partij in de WK-playoffs zo snel mogelijk naar de kleedkamer. Een veiligheidsteam van vijf man werd opgetrommeld om de aanvaller door de spelerstunnel te loodsen. De Senegalese toeschouwers waren echter niet onder de indruk en bekogelden Salah met alles wat ze konden vinden.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Na de heenwedstrijden van de laatste ronde in de Afrikaanse kwalificatiezone leek de kans groot dat vier Noord-Afrikaanse landen zich zouden plaatsen voor de eindronde in Qatar (21 november-18 december), maar het werden er maar twee.
Marokko schakelde Congo uit en Tunesië hield Mali van het WK. Egypte kwam er net als Algerije dichtbij, maar moest in een strafschoppenreeks de duimen leggen voor Senegal. In een duel tussen twee West-Afrikaanse landen plaatste Ghana zich ten koste van Nigeria.
Rode Duivels Thibaut Courtois en Eden Hazard dollen met ex-ploegmaat Mohamed Salah na oefeninterland tegen Egypte
Mo Salah bij Club Brugge? Wel als het aan Egyptische ex-keeper van blauw-zwart lag: “Helaas luisterden ze niet”
Naast alle hoofdprijzen gegrepen: het snertjaar van Egyptische superster Mo Salah zit er bijna op
Antwerp-boegbeeld Paul Bistiaux looft de werkwijze van Paul Gheysens en co: “De club is een geoliede machine geworden die niet panikeert”
Door wie zijn ze opgericht, wie zijn de iconen, wie is de baas en wie zijn de fans: een gekleurde handleiding over hét titelduel Antwerp-Union
De match van het jaar, hoe bereid je die het best voor? Mental coach legt uit: “Alles wat onvoorbereid is, zorgt voor extra druk”
Levende Antwerp-legende ‘Patje Boem Boem’ is klaar voor legendarisch weekend: “Geef Mark van Bommel nog voor de match opslag”
Zij wachten samen al honderden jaren op de titel: “Niet echt moeilijk om de Antwerp-microbe over te dragen”