DEELNEMERSLIJST AMSTEL GOLD RACE 2022. Eerste klimmers voegen zich bij klassieke specialisten

 ©  BELGA

In de Amstel Gold Race moet er altijd wel wat geklommen worden en dus duiken altijd de eerste klimmers op in het peloton, waar tot dan de klassieke specialisten aan zet waren in de eendagskoersen. Dit jaar, met de koers op de kalender geprangd tússen de Ronde en Roubaix, krijgen we op zondag 10 april meer dan ooit een bonte mix van 170 renners.

Michiel VerheirstraetenBron: ProCyclingStats

Jumbo-Visma:

1. Tom Dumoulin (Ned); 2. Jos van Emden (Ned); 3. Tiesj Benoot; 4. Christophe Laporte (Fra); 5. Mike Teunissen (Ned); 6. Timo Roosen (Ned); 7. Nathan Van Hooydonck

Quick Step-Alpha Vinyl:

11. Kasper Asgreen (Den); 12. Andrea Bagioli (Ita); 13. Davide Ballerini (Ita); 14. Stan Van Tricht; 15. Florian Sénéchal (Fra); 16. Zdenek Stybar (Tje); 17. Jannik Steimle (Dui)

Ineos Grenadiers:

21. Tom Pidcock (GBr); 22. Michal Kwiatkowski (Pó?); 23. Laurens De Plus; 24. Luke Rowe (GBr); 25. Magnus Sheffield (VSt); 26. Ben Turner (GBr); 27. Dylan van Baarle (Ned)

Bora-hansgrohe:

31. Ide Schelling (Ned); 32. Cesare Benedetti (Ita); 33. Jonas Koch (Dui); 34. Patrick Gamper (Oos); 35. Martin Laas (Est); 36. Giovanni Aleotti (Ita); 37. Cian Uijtdebroeks

Lotto Soudal:

41. Philippe Gilbert; 42. Victor Campenaerts; 43. Matthew Holmes (GBr); 44. Sebastien Grignard; 45. Andreas Kron (Dui); 46. Maxim Van Gils; 47. Tim Wellens

Trek-Segafredo:

51. Filippo Baroncini (Ita); 52. Daan Hoole (Ned); 53. Alexander Kamp (Den); 54. Emils Liepins (Let); 55. Edward Theuns; 56. Toms Skujins (Let); 57. Otto Vergaerde

EF Education-EasyPost:

61. Alberto Bettiol (Ita); 62. Michael Valgren (Den); 63. Julius Van Den Berg (Ned); 64. Owain Doull (GBr); 65. Jens Keukeleire; 66. Sebastian Langeveld (Ned); 67. Marijn Van Den Berg (Ned)

Bahrain-Victorious:

71. Jack Haig (VSt); 72. Filip Maciejuk (Pol); 73. Matej Mohoric (Sln); 74. Jasha Sutterlin (Dui); 75. Dylan Teuns; 76. Jan Tratnik (Sln); 77. Fred Wright (GBr)

Cofidis:

81. Piet Allegaert; 82. Sander Armée; 83. Bryan Coquard (Fra); 84. Alexandre Delettre (Fra); 85. Benjamin Thomas (Fra); 86. Kenneth Vanbilsen; 87. Szymon Sajnok (Pol)

Team DSM:

91. John Degenkolb (Dui); 92. Nico Denz (Dui); 93. Mark Donovan (GBr); 94. Soren Kragh Andersen (Den); 95. Marco Brenner (Dui); 96. Casper Pedersen (Den); 97. Joris Nieuwenhuis (Ned)

Movistar:

101. Vinicius Rangel Costa (Bra); 102. Johan Jacobs (Zwi); 103. Max Kanter (Dui); 104. Inigo Elosegui (Spa); 105. Ivan Garcia Cortina (Spa); 106. Alex Aranburu (Spa); 107. Abner Gonzalez Rivera (Pur)

Astana:

111. Leonardo Basso (Ita); 112. Samuele Battistella (Ita); 113. Manuele Boaro (Ita); 115. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 116. Alexander Riabushenko (WRu); 117. Valerio Conti (Ita)

Groupama-FDJ:

121. Stefan Küng (Zwi); 122. Kevin Geniets (Lux); 123. Olivier Le Gac (Fra); 124. Fabian Lienhard (Zwi); 125. Valentin Madouas (Fra); 126. Quentin Pacher (Fra); 127. Tobias Ludvigsson (Zwe)

Intermarché-Wanty Gobert:

131. Jan Bakelants; 132. Aimé De Gendt; 133. Tom Devriendt; 134. Andrea Pasqualon (Ita); 135. Baptiste Planckaert; 136. Taco Van Der Hoorn (Ned); 137. Kevin Van Melsen

AG2R-Citroën:

141. Lilian Calmejane (Fra); 142. Mikaël Cherel (Fra); 143. Benoît Cosnefroy (Fra); 144. Stan Dewulf; 145. Dorian Godon (Fra); 146. Greg Van Avermaet; 147. Larry Warbasse (VSt)

UAE Team Emirates:

151. Matteo Trentin (Ita); 152. Marc Hirschi (Zwi); 153. Finn Fisher-Black (NZe); 154. Alexys Brunel (Fra); 155. Rui Alves Oliveira (Por); 156. Juan Ayuso (Spa); 157. Sebastian Molano (Col)

Team BikeExchange-Jayco:

161. Michael Matthews (Aus); 162. Luka Mezgec (Slo); 164. Jan Maas (Ned); 165. Alexandre Balmer (Zwi); 166. Luke Durbridge (Aus); 167. Dion Smith (Aus)

Israel-Premier Tech:

171. Jakob Fuglsang (Den); 173. Daryl Impey (ZAf); 174. Krists Neilands (Let); 176. Mads Würtz Schmidt (Den); 177. Reto Hollenstein (Zwi)

Alpecin-Fenix:

181. Mathieu Van der Poel (Ned); 182. Tobias Bayer (Oos); 183. Michael Gogl (Oos); 184. Stefano Oldani (Ita); 185. Gianni Vermeersch; 186. Kristian Sbaragli (Ita); 187. Dries De Bondt

Arkea-Samsic:

191. Warren Barguil (Fra); 192. Winner Anacona (Col); 193. Amaury Capiot; 194. Simon Guglielmi (Fra); 195. Lukasz Owsian (Pol); 196. Clément Russo (Fra); 197. Connor Swift (GBr)

TotalEnergies:

201. Niki Terpstra (Ned); 202. Dries Van Gestel; 204. Julien Simon (Fra); 205. Geoffry Soupe (Fra); 206. Sandy Dujardin (Fra); 207. Anthony Turgis (Fra)

Sport Vlaanderen-Baloise:

211. Ruben Apers; 212. Jenno Berckmoes; 213. Vito Braet; 214. Julian Mertens; 215. Aaron Van Poucke; 216. Kenneth Van Rooy; 217. Jens Reynders

Bingoal-Pauwels Sauces WB:

221. Arjen Livyns; 222. Johan Meens; 223. Kenny Molly; 224. Mathijs Paaschens (Ned); 225. Dimitri Peyskens; 226. Remy Mertz; 227. Milan Menten

B&B Hotels-KTM:

231. Franck Bonnamour (Fra); 232. Victor Koretzky (Fra); 233. Alan Boileau (Fra); 234. Thibault Ferasse (Fra); 235. Quentin Jauregui (Fra); 236. Cyril Gautier (Fra); 237. Jonathan Hivert (Fra)

Bardiani-CSF-Faizane:

241. Enrico Battaglin (Ita); 242. Johnatan Canaveral (Col); 243. Filippo Fiorelli (Ita); 244. Davide Gabburo (Ita); 245. Luca Rastelli (Ita); 246. Alessandro Tonelli (Ita); 247. Filippo Zana (Ita)

Aangeboden door onze partners

Lees ook

Hoofdpunten