Voetbal 2de afdeling VV

Vincent Callens: “Gaan voluit voor de zege”

Zaterdagavond ontvangt KSK Ronse KSCT Menen. Niets speciaals op het eerste gezicht, maar toch ‘du jamais vu’, want beide ploegen, die meer dan honderd jaar bestaan, houden het nationaal voetbal voor bekeken.

“Dat is voor de geschiedenis”, opent Vincent Callens filosofisch. ”Wij willen zaterdagavond nog eens winnen, dat hebben we na de winterstop nog niet gedaan. Tegen de voorlaatste in de stand krijgen we daartoe een unieke kans, maar dan moeten we scoren. Daar wringt het schoentje.”

“De laatste 10 wedstrijden hebben we maar één doelpunt gemaakt. Ook op Lokeren-Temse kregen we mogelijkheden, maar we hebben te weinig spelers met scorend vermogen. Tegen Menen zullen we wat hoger spelen. Misschien is dat oplossing.” (pgb)

Aangeboden door onze partners