Voetbal 2de afdeling A VV
SK Ronse 1 - SCT Menen 0
Menen verloor bij rode lantaarn Ronse met 1-0.
De fel beoogde overwinning is er eindelijk voor coach Callens en SK Ronse. De thuisploeg begon gretig aan de partij en trachtte met druk naar voren Menen vast te zetten. Het waren echter de bezoekers die de beste kansen creëerden, maar ofwel bracht thuisdoelman Momoh redding ofwel was de paal zijn redder. Ronse kwam uit het niets op voorsprong. Gjoka werd voor de rechthoek gehaakt, de vrije trap van Dangremont raakte de kruising en Fontaine kopte opportuun binnen. Amini kreeg net voor de rust twee open kansen, maar Momoh stond opnieuw telkens pal. Na de rust zakte het spelpeil zienderogen. Even voor tijd miste Tangala alleen voor doel de 2-0. Demets deed Ronse nog schrikken, maar zijn lob vanop 40 meter viel over de lat. (pgb)
SCHEIDSRECHTER: C. Carrein.
DOELPUNT: 35’ Fontaine 1-0.
RONSE: Momoh, Foucart, Lasse, Fontaine, Weiserbs, Dangremont, Tangala, Meert, Kangudia (88’ Othman), Gojka (75’ Kouraichi), Rolfes (84’ Mavandalt).
MENEN: Delmotte, De Smet, Merchiers, Musenge (46’ Demets), Bochet, Dumont (59’ Verstraete), Bamenga, Rogie, Derieuw, Buyssens (59’ Harinck), Amini.
GELE KAARTEN: Fontaine, Rolfes, Rogie.
Bryan De Valck keert met de 3x3 Lions zonder kwartfinale of medaille terug van het WK: “Ik zie echter ook positieve zaken”
Ruben Mathijs zwaait het handbal bij HBC Izegem uit met promotie: “Moment is gekomen om me met andere dingen bezig te houden”
Noor Vandendijck kroont zich tot provinciaal kampioen bij de nieuwelingen: “Met dank aan een fotofinish”
Prachtige beelden: regisseurs Erik Van Looy en Robin Pront vallen elkaar in de armen na titelwinst Antwerp
“Het is ongelooflijk dat Club de titelstrijd nu toch nog mee besliste”
Goal Alderweireld gaat de wereld rond: al miljoenen keren bekeken
“Wa een kroket man”: Remco Evenepoel en co feliciteren Toby Alderweireld na kampioensgoal
Zo hevig was het feest: kampioensbeker van Antwerp sneuvelt al na... een kwartier