Voetbal 3de provinciale C
Jérôme Mol (GD Ingooigem): “We hebben lot nog in eigen handen”
Jérôme Mol. — © VDB
Na een magere 6 op 30 is GD Ingooigem weggezakt naar de gevaarlijke zone. Zaterdag tegen Oostrozebeke is het van moeten.
“Het loopt niet goed, maar het slaat ook allemaal tegen”, zucht Jérôme Mol. “Tegen de betere ploegen verloren wij nipt en tegen de degradatiekandidaten speelden wij niet zo goed. In de resterende drie matchen mogen wij geen punten meer te grabbel gooien. Gelukkig hebben wij ons lot nog in eigen handen met partijen tegen Oostrozebeke en Heule. Oostrozebeke ken ik goed omdat mijn broer Loïc daar speelt. Zij zitten in een goeie flow. Daar wonnen wij met 1-2 en dat proberen wij over te doen.”(ids)
Beste van Plus
Lees ook
Caruur Gent geeft 2-0-voorsprong nog uit handen tegen Volley Haasrode Leuven: “Verwacht een open strijd in de play-offs”
Tevreden CEO Antoine Gobin maakt balans op na transferperiode bij SK Beveren: “Ons in elke linie versterkt”
Voorzitter Gino Rossaer weet dat het niet goed gaat met Avanti Stekene: “Hopen dat de kentering snel volgt”
Voorzitter Wilfried Van Keymeulen kijkt met KFC Merelbeke uit naar het Molenkouterstadion: “Hoofdstuk in De Pinte op een mooie manier afsluiten”
Video
Hoofdpunten
LIVE WK VELDRIJDEN. Eerste renners verkennen het WK-parcours in Hoogerheide
Colruyt scant je winkelkar voortaan met artificiële intelligentie en daar is een goede reden voor
‘Mijn VerbouwLening’ niet langer renteloos: inflatie duwt rente van 0 naar 2,25 procent
Eerste doorbraak in zoektocht naar vermiste Imane (25) aan sluis in Zemst: fiets uit het water gehaald
Europese Centrale Bank verhoogt haar rente nog eens met 50 basispunten
Nederlandse royals gooien heupen los op laatste avond op Aruba
Dieven willen inbreken bij liefdadigheidsinstelling, maar dat is buiten non gerekend: “Hoe durf je!”
Belgisch koppel weigert vliegticket voor baby te kopen en laat kind achter in Israëlische luchthaven
Ongerustheid wanneer bliksem inslaat op vleugel van vliegtuig