Voetbal 4de provinciale A
WS Bulskamp 1 - KV Koksijde Oostduinkerke 2
KVKO wint met 1-2 van Bulskamp.
Interim-trainer Steve Roelens speelde met zijn ploeg goed in blok en kwam verdiend op voorsprong met een vrije trap van Vandamme. Net voor rust maakte bezoeker Bartolomeus gelijk. In de tweede helft probeerde een gefrustreerd KVKO de bakens te verzetten, maar de thuisploeg hield stand. Diep in blessuretijd zette opnieuw Bartolomeus een gevleide 1-2 op het bord.(pzw)
DOELPUNTEN: 28’ Vandamme 1-0, 41’ en 97’ Bartolomeus 1-1 en 1-2.
Beste van Plus
Lees ook
Batterijen van Cercle Brugge en coach Miron Muslic zijn opgeladen voor eindsprint reguliere competitie: “Nu kroon op het werk zetten”
Modou Tambedou, de jonge krachtpatser van Essevee, lijkt stilaan opnieuw klaar voor de strijd: “Ik kijk uit naar samenspelen met Ruud Vormer”
AA Gent ziet ‘Iron Mike’ Ngadeu per direct vertrekken naar China: wie staat er nu op in de Gentse kleedkamer?
Antwerp-sterkhouder Alhassan Yusuf staat er weer na onverwacht lange blessure: “Mijn glimlach was ik toch eventjes kwijt”
Video
Hoofdpunten
Trump aangeklaagd: waar gaat de zaak over?
Donald Trump in beschuldiging gesteld: wat zijn de volgende stappen?
Donald Trump reageert op aanklacht in zaak-Stormy Daniels: “Flagrante inmenging”
Wie is Stormy Daniels, de pornoactrice die Donald Trump doet zweten?
Justitie start tweede onderzoek naar zwijggeld Trump, volgens Amerikaanse media
Jennifer Aniston vindt het jammer dat hardere humor in ‘Friends’ niet meer kan: “Er is een hele nieuwe generatie, die ervaart dat als kwetsend”
Vrouw in Brazilië na tien uur levend bevrijd uit graftombe
Vissers gooien vis naar zeearend die het op gracieuze wijze vangt: “Heb je dat gezien?!”
Koen Crucke onthult geheimpje over bekende boezemvriend: “Ik was vroeger verliefd op hem”
Meest gelezen
Sportnieuws uit Jouw gemeente
Vergoedingsplafond van 4.500 euro blijft spelen in West-Vlaams amateurvoetbal, waar spelers en clubs zich ernstige zorgen maken: “Zo zal de envelop onder tafel nooit verdwijnen”
SPORTKORT WEST-VLAANDEREN. SK Roeselare-Daisel heeft nog geen licentie en wisselt van trainer, keeper van Knokke naar Oostkamp en Sofie Van Acker maakt promotie