DEELNEMERSLIJST WAALSE PIJL 2022. Julian Alaphilippe krijgt heel wat tegenstand

 

 ©  BELGA

Op woensdag 20 april wordt de Waalse Pijl gereden, met de allesbeslissende Muur van Hoei als scherprechter. Julian Alaphilippe heeft met drie zeges in de laatste vier edities de scepter overgenomen van recordhouder Alejandro Valverde, maar de Franse wereldkampioen mag dit jaar heel wat tegenstand verwachten met een indrukwekkende deelnemerslijst.

Michiel VerheirstraetenBron: ProCyclingStats

1. Quick-Step Alpha Vinyl Team

1 ALAPHILIPPE Julian

2 EVENEPOEL Remco

3 SERRY Pieter

4 VANSEVENANT Mauri

5 VAN TRICHT Stan

6 VAN WILDER Ilan

7 VERVAEKE Louis

2. Jumbo-Visma

11 VINGEGAARD Jonas

12 BENOOT Tiesj

13 EENKHOORN Pascal

14 GESINK Robert

15 HESSMANN Michel

16 LEEMREIZE Gijs

17 VAN EMDEN Jos

3. Movistar Team

21 VALVERDE Alejandro

22 IZAGIRRE Gorka

23 LAZKANO Oier

24 MAS Lluís

25 MAS Enric

26 MÜHLBERGER Gregor

27 VERONA Carlos

4. Israel - Premier Tech

31 WOODS Michael

32 BIERMANS Jenthe

33 BOIVIN Guillaume

34 FUGLSANG Jakob

35 HOLLENSTEIN Reto

36 HOULE Hugo

37 IMPEY Daryl

5. Team Arkéa Samsic

41 BARGUIL Warren

42 ANACONA Winner

43 DELAPLACE Anthony

44 GESBERT Élie

45 GUGLIELMI Simon

46 OWSIAN Łukasz

47 RIOU Alan

6. UAE Team Emirates

51 POGAČAR Tadej

52 AYUSO Juan

53 HIRSCHI Marc

54 LAENGEN Vegard Stake

55 POLANC Jan

56 SOLER Marc

57 ULISSI Diego

7. INEOS Grenadiers

61 PIDCOCK Thomas

62 DE PLUS Laurens

63 FRAILE Omar

64 KWIATKOWSKI Michał

65 MARTÍNEZ Daniel Felipe

66 RODRÍGUEZ Carlos

67 THOMAS Geraint

8. Groupama - FDJ

71 MOLARD Rudy

72 ARMIRAIL Bruno

73 GENIETS Kevin

74 LADAGNOUS Matthieu

75 PACHER Quentin

76 REICHENBACH Sébastien

77 ROUX Anthony

9. Team BikeExchange - Jayco

81 MATTHEWS Michael (ziek: start niet!)

82 BALMER Alexandre

83 GRMAY Tsgabu

84 JUUL-JENSEN Christopher

85 MAAS Jan

86 PEÑA Jesús David

87 SCHULTZ Nick

10. BORA - hansgrohe

91 VLASOV Aleksandr

92 ALEOTTI Giovanni

93 BENEDETTI Cesare

94 HINDLEY Jai

95 KONRAD Patrick

96 SCHELLING Ide

97 WANDAHL Frederik

11. Trek - Segafredo

101 MOLLEMA Bauke

102 BERNARD Julien

103 BRAMBILLA Gianluca

104 GALLOPIN Tony

105 SKJELMOSE JENSEN Mattias

106 KAMP Alexander

107 TOLHOEK Antwan

12. Alpecin-Fenix

111 MEURISSE Xandro

112 DE TIER Floris

113 JANSSENS Jimmy

114 SBARAGLI Kristian

115 STANNARD Robert

116 THWAITES Scott

117 VERMEERSCH Gianni

13. Astana Qazaqstan Team

121 NIBALI Vincenzo

122 BASSO Leonardo

123 DE BOD Stefan

124 FEDOROV Yevgeniy

125 NIBALI Antonio

126 VELASCO Simone

127 ZEITS Andrey

14. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

131 POZZOVIVO Domenico

132 BAKELANTS Jan

133 DELACROIX Théo

134 HERMANS Quinten

135 HUYS Laurens

136 PETILLI Simone

137 ZIMMERMANN Georg

15. Cofidis

141 IZAGIRRE Ion

142 GESCHKE Simon

143 HERRADA Jesús

144 LAFAY Victor

145 PEREZ Anthony

146 ROCHAS Rémy

147 ZINGLE Axel

16. AG2R Citroën Team

151 COSNEFROY Benoît

152 CHEREL Mikaël

153 GODON Dorian

154 JUNGELS Bob

155 LAPEIRA Paul

156 PARET-PEINTRE Aurélien

157 WARBASSE Larry

17. Uno-X Pro Cycling Team

161 JOHANNESSEN Tobias Halland

162 ANDERSEN Idar

163 DVERSNES Fredrik

164 HULGAARD Morten

165 HINDSGAUL Jacob

166 SLEEN Torjus

167 GREGAARD Jonas

18. Bahrain - Victorious

171 POELS Wout

172 CARUSO Damiano

173 HAIG Jack

174 MÄDER Gino

175 SÁNCHEZ Luis León

176 TEUNS Dylan

177 WILLIAMS Stephen

19. Team DSM

181 KRAGH ANDERSEN Søren

182 COMBAUD Romain

183 HEINSCHKE Leon

184 NIEUWENHUIS Joris

185 STORK Florian

186 VANDENABEELE Henri

187 VERMAERKE Kevin

20. TotalEnergies

191 VUILLERMOZ Alexis

192 CABOT Jérémy

193 DOUBEY Fabien

194 FERRON Valentin

195 JOUSSEAUME Alan

196 OURSELIN Paul

197 RODRÍGUEZ Cristián

21. EF Education-EasyPost

201 URÁN Rigoberto

202 GUERREIRO Ruben

203 BETTIOL Alberto

204 CARR Simon

205 EIKING Odd Christian

206 HEALY Ben

207 POWLESS Neilson

22. Lotto Soudal

211 WELLENS Tim

212 DE GENDT Thomas

213 GRIGNARD Sébastien

214 HOLMES Matthew

215 KRON Andreas (ziek: start niet!)

216 MONIQUET Sylvain

217 VERSCHAEVE Viktor

23. Sport Vlaanderen - Baloise

221 BERCKMOES Jenno

222 APERS Ruben

223 BONNEU Kamiel

224 DE WILDE Gilles

225 HERREGODTS Rune

226 REYNDERS Jens

227 VAN POUCKE Aaron

24. Bingoal Pauwels Sauces WB

231 PAASSCHENS Mathijs

232 MEENS Johan

233 MERTZ Rémy

234 MOLLY Kenny

235 PAQUOT Tom

236 TIZZA Marco

237 WIRTGEN Luc

25. B&B Hotels - KTM

241 BONNAMOUR Franck

242 BOILEAU Alan

243 GAUTIER Cyril

244 HIVERT Jonathan

245 KORETZKY Victor

246 LIETAER Eliot

247 ROLLAND Pierre

 

 ©  AP

DEELNEMERSLIJST WAALSE PIJL 2022 VOOR VROUWEN

Woensdag rijden de vrouwen hun 25e editie van de Waalse Pijl. Dan kennen we de troonopvolgster van Anna van der Breggen, die de vorige zeven edities won maar sinds dit seizoen op pensioen is.

1. Team SD Worx

1 VOLLERING Demi

2 FISHER-BLACK Niamh

3 MOOLMAN Ashleigh

4 SHACKLEY Anna

5 VAN DEN BROEK-BLAAK Chantal

6 VAS Blanka

2. Canyon//SRAM Racing

11 NIEWIADOMA Katarzyna

12 AMIALIUSIK Alena

13 CHABBEY Elise

14 HARVEY Mikayla

15 PALADIN Soraya

16 ROOIJAKKERS Pauliena

3. Trek - Segafredo

21 LONGO BORGHINI Elisa

22 BRAND Lucinda

23 THOMAS Leah

24 VAN ANROOIJ Shirin

25 VAN DIJK Ellen

26 WILES Tayler

4. Movistar Team

31 VAN VLEUTEN Annemiek

32 AALERUD Katrine

33 ERIĆ Jelena

34 MARTÍN Sara

35 PATIÑO Paula Andrea

36 SIERRA Arlenis

5. UAE Team ADQ

41 GARCÍA Mavi

42 BERTIZZOLO Sofia

43 IVANCHENKO Alena

44 MAGNALDI Erica

45 NOVOLODSKAIA Maria

46 PINTAR Urša

6. Team DSM

51 LABOUS Juliette

52 CURINIER Léa

53 KIRCHMANN Leah

54 LIPPERT Liane

55 PEPERKAMP Esmée

56 UIJEN Elise

7. FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope

61 CAVALLI Marta

62 BORGLI Stine

63 CHAPMAN Brodie

64 DUVAL Eugénie

65 MUZIC Évita

66 WIEL Jade

8. Team BikeExchange - Jayco

11 SPRATT Amanda

12 MANLY Alexandra

13 SANTESTEBAN Ane

14 TAN Chelsie Wei Shi

15 WILLIAMS Georgia

16 ŽIGART Urška

9. Team Jumbo-Visma

81 KOSTER Anouska

82 KRAAK Amber

83 SOET Aafke

10. EF Education-TIBCO-SVB

91 DOEBEL-HICKOK Kristabel

92 HAMMES Kathrin

93 HONSINGER Clara

94 STEPHENS Lauren

95 VALLIERES Magdeleine

11. Liv Racing Xstra

101 JASKULSKA Marta

102 DEMEY Valerie

103 JACKSON Alison

104 KOREVAAR Jeanne

105 RAGUSA Katia

12. Uno-X Pro Cycling Team

111 BARNES Hannah

112 LOWDEN Joscelin

113 LUDWIG Hannah

114 OTTESTAD Mie Bjørndal

115 YSLAND Anne Dorthe

13. Human Powered Health

121 BUYSMAN Nina

122 CHRISTIE Henrietta

123 CLOUSE Katie

124 MALCOTTI Barbara

125 YONAMINE Eri

14. Roland Cogeas Edelweiss Squad

131 BUCH Hannah

132 DRONOVA-BALABOLINA Tamara

133 GAFINOVITZ Rotem

134 STERN Léa

135 STIASNY Petra

15. Valcar - Travel & Service

141 BARIL Olivia

142 CARBONARI Anastasia

143 CIPRESSI Carlotta

144 PIERGIOVANNI Federica Damiana

145 STANNARD Elizabeth

16. Parkhotel Valkenburg

151 GERRITSE Femke

152 LIMPENS Pien

153 VAN DER WOLF Rosalie

154 VAN ROOIJEN Anne

DS FAES Bart

17. Plantur-Pura

161 KASTELIJN Yara

162 COUZENS Millie

163 CRABBÉ Kiona

164 GHEKIERE Justine

165 VAN DE VELDE Julie

166 VAN DER HEIJDEN Inge

18. Le Col - Wahoo

171 HOLDEN Elizabeth

172 CHRISTIAN Anna

173 PERKINS Flora

174 TOWERS Alice

175 VANDENBULCKE Jesse

19. Arkéa Pro Cycling Team

181 COSTON Morgane

182 ALLIN Pauline

183 BIRIUKOVA Yuliia

184 FOUQUENET Amandine

185 LAURANCE Typhaine

186 MORICHON Anais

20. Lotto Soudal Ladies

191 BURLOVÁ Kristýna

192 DOCX Mieke

193 GEURTS Mijntje

194 GIELKENS Esmee

195 VANDER SANDE Elise

196 WATERREUS Kylie

21. Cofidis Women Team

201 NEYLAN Rachel

202 KERBAOL Cedrine

203 KOPPENBURG Clara

204 LEVENEZ Sandra

205 ONESTI Olivia

206 PILOTE FORTIN Gabrielle

22. Bingoal Casino - Chevalmeire - Van Eyck Sport

211 CLAES Lotte

212 HENDRICKX Julie

213 KULYNYCH Olha

214 POPELIER Lotte

23. Bepink

221 ZANARDI Silvia

222 BASILICO Valentina

223 HÁJKOVÁ Marketa

224 SAVI Prisca

225 TEOLIS Jade

226 VITILLO Matilde

24. Andy Schleck - CP NVST - Immo Losch

231 BERTON Nina

232 DANFORD Georgia

233 FABER Claire

234 STERN Friederike

235 SZABÓ Zsófia

Aangeboden door onze partners

Lees ook

Hoofdpunten