Voetbal 2de provinciale A
SK Maldegem 3 - Assenede 1
Maldegem won verdiend van Assenede.
De bezoekers klommen halfweg in de eerste helft op voorsprong en loerden nadien op de omschakeling.
SK Maldegem had het moeilijk om openingen te vinden maar zette met drie doelpunten in het slotkwartier de scheve situatie volledig recht. Verdiende zege voor de thuisploeg. (jp)
DOELPUNTEN: 23’ M. Hebbrecht 0-1, 77’ T. Persan 1-1, 82’ A. Declerck 2-1, 87’ F. Roels 3-1.
Beste van Plus
Lees ook
Bram Lucker wil nederlaag van Westhoek op Jong Cercle niet afwentelen op fusieplannen: “Helpen doet het niet, maar niemand trapt daardoor minder hard op doel”
Hans Cornelis staat met Lokeren-Temse op één zege van de titel: “Ook als we kampioen zijn, wil ik blijven winnen”
REEKSOVERZICHT 3DE AFDELING VV A. Kampioen is gekend, onderaan blijft het spannend
Hamme-trainer Kim Verstraeten gunt Overijse de titel: “Maar we hebben vooral onszelf in de voet geschoten”
Video
Hoofdpunten
ONZE STERREN. Slaat Mathieu van der Poel voor de derde keer in vier jaar toe? Maar ook Wout van Aert en Tadej Pogacar willen hun afspraak met geschiedenis niet missen
ONZE STERREN. Twee op een rij voor Lotte Kopecky? Of wint iemand anders van SD Worx de Ronde van Vlaanderen voor vrouwen?
VOORBESCHOUWING RONDE VAN VLAANDEREN 2023. Wout van Aert, Mathieu Van der Poel of Tadej Pogacar: wie van De Grote Drie kroont zich tot de ultieme Flandrien?
“Als één man van Wout van Aert eist dat hij straks de Ronde van Vlaanderen wint, is het Van Aert zelf”
CAFÉ KOERS. Renners gaan zo dadelijk van start, mis niets van Vlaanderens Mooiste samen met analisten Benji Naesen en Marc Sergeant
Jongetje (4) raakt verdwaald in bos, maar politie vindt hem terug door geblaf van hond die niet van zijn zijde wijkt
Man besmeurt Iraanse vrouwen met yoghurt omdat ze geen hijab dragen, politie arresteert hen voor illegaal tonen van hun haar
Antiquair Paul De Grande kocht huis dankzij ‘Huizenjagers’: “Budget van 2 miljoen euro”
Snowboarder raakt bedolven onder sneeuw, maar skiër heeft bliksemsnelle reactie: “Net op tijd”