Delhaize haalt brownies uit de rekken wegens mogelijke aanwezigheid van stukjes metaal

Themabeeld — © Shutterstock
Supermarktketen Delhaize heeft in overleg met het FAVV besloten om brownies van het huismerk uit de verkoop te halen en terug te roepen van bij de consument wegens mogelijk aanwezigheid van stukjes metaal.
Het gaat om ‘300g brownies met chocoladebrokjes’ van het merk Delhaize, met EAN-code 5400111050485. Ze werden verkocht vanaf 14/3/2022 tot en met 25/4/2022. De betrokken lotnummers zijn 2070, 2077, 2083, 2084, 2090 en 2094.
Aan de klanten die dit product hebben gekocht, vraagt Delhaize om het niet te consumeren. Klanten kunnen het product terugbrengen naar het winkelpunt waar het product werd gekocht. De terugbetaling van elk betrokken product is verzekerd.
Voor meer informatie kunnen de klanten contact opnemen met de klantendienst via het gratis nummer 0800/95 713.
Lees ook
Video
Hoofdpunten
Wout van Aert kritisch voor Tourorganisatie na “chaotische” etappe over kasseien: “Ik heb de schrik van mijn leven beleefd”
COMMENTAAR. “Is zo’n mini-Roubaix wel nodig in de Tour? Laten we na dag vol chaos vooral blij zijn dat Wout van Aert nog in koers zit”
Niet te geloven horrorcrash in de Tour: terwijl toeschouwers doodleuk video’s maken op kasseistrook, knalt Daniel Oss tegen hen aan
Terwijl andere Tourfavorieten (grote) schade oplopen, is Tadej Pogacar de morele winnaar: “Ik trakteer Jasper Stuyven op een biertje”
REACTIES. Simon Clarke na onverwachte stuntzege in de Tour: “Ik heb gebeden dat mijn jump genoeg was om Taco voorbij te gaan”