Voetbal 3de provinciale C
Guy Damman (GD Ingooigem): “De opluchting is heel groot”
Ondanks de 0-1-nederlaag tegen Aalbeke mocht GD Ingooigem toch de redding vieren.
“Na de broodnodige overwinning tegen Oostrozebeke volstond één punt tegen Aalbeke om zeker te zijn van het behoud”, schetst voorzitter en bezieler Guy Damman de situatie. “Wij kwamen snel achter na een knappe goal, maar vooral na de rust werden wij heel dominant en verdienden zeker een gelijkspel. Met een sublieme redding in de slotminuten stak de bezoekende keeper daar echter een stokje voor. Door de nederlagen van Oostrozebeke en Racing Waregem B mochten wij toch vieren. De opluchting is erg groot.” (ids)
Beste van Plus
Lees ook
Jan Verhoeve durft weer dromen van nationaal voetbal met WS Lauwe: “Ik ben opnieuw een gelukkige voorzitter”
Clem Scherpenheuvel van Bram Wieringa nu al zeker dat het eerste competitiefase als leider afsluit: “Onze ploeg staat er zoals nooit tevoren”
Avia-Rudyco Cycling bestaat 25 jaar: “Zilveren jubileum met goud beladen”
Gianni Lingier beseft dat komst van Stekene eindelijk die eerste zege voor Eendracht Wervik moet opleveren: “Niemand zal ons moeten opnaaien”
Video
Hoofdpunten
Dollekoeienziekte aangetroffen op Nederlandse boerderij
Parket gaat in beroep tegen vrijlating van ‘Eveline’: G.R. (29) blijft langer in de cel
Licht van vuurtoren na 74 jaar deels gedoofd na klachten van bewoners luxeflats: “Mensen willen alles kapot”
Eindelijk beterschap voor je portemonnee: prijs energiecontract daalt fors
Natalia staat voor een drukke periode: “Een derde kindje? Dat komt er niet”
Presidentskandidaat krijgt kritiek na reactie op zijn zwangere vrouw die flauwvalt: “Zijn campagne begon en eindigde op dát moment”
Lifehack op het vliegtuig: zo kijk je toch handsfree naar je gsm als je geen telefoonhouder hebt
Dit zag je niet in ‘Over de oceaan’: Jonas Geirnaert ontdekt West-Vlaamse confituur en wolken voorspellen regenbui
Onbekende actrice maakt kans op Oscar, maar dat is niet naar de zin van iedereen