Dan toch geen drie dalers volgend seizoen?Pro League plant brainstorm over (nieuw) competitieformat
© BELGA
Lorin Parys, de nieuwe CEO van de Pro League, denkt constructief mee na over het competitieformat voor volgend seizoen. In principe zijn er dan drie zakkers, om zo naar een competitie van zestien clubs te gaan, maar dat zien de kleintjes niet zitten.
Op 18 mei is er een raad van bestuur bij de Pro League gepland om te brainstormen over eventuele alternatieven. De effectieve beslissing kan enkel vallen op een algemene vergadering en de verwachting is dat die er komt op 2 juni. (pjc)
Europese gasprijs maakt vreemde bokkensprongen: heeft dat gevolgen voor onze energiefactuur?
Verdacht overlijden in flat op het Zuid in Antwerpen, parket ter plaatse
Gevolgen van vernietiging dam zijn amper te overzien: hoe Oekraïne en het tegenoffensief verzuipen
“Narcistisch, theatraal, zéér krenkbaar. Maar geen psychopaat”: deskundigen geven inkijk in geest van Jurgen Demesmaeker
Dolfijn Ori (7) overleden in Boudewijn Seapark: “Hij had een oorontsteking, hersenontsteking en verminderde eetlust”