Voetbal Eindronde 4de prov. HRS Haasdonk B - Overmere 2-3
Lo De Deurwaerder: “Gepakt op de counter”
HRS Haasdonk B zal ook komend seizoen nog in vierde provinciale aantreden. Het team van Ken Van Roy trok in de eerste ronde van de eindronde aan het kortste eind tegen SKV Overmere.
“We speelden een stevige en energieke match en werden drie keer in de omschakeling gepakt”, zucht Lohengrin De Deurwaerder. “Aanvankelijk hadden wij de touwtjes in handen maar we vergaten de score uit te bouwen en moesten het middenveld uit handen geven. Kort voor affluiten maakte SKV gelijk waardoor we met een wrang gevoel aan de verlengingen begonnen. Ook daarin incasseerden we twee goals op counters. Met de aanwinsten erbij hadden we nochtans een ploeg voor derde. Komend seizoen zal de lat hoog liggen.” (divb)
Fabio Van Den Bossche debuteert in de Dauphiné: “In mijn hoogtetent geslapen en veel getraind in de Ardennen”
SK Beveren-CEO Antoine Gobin laat in zijn kaarten kijken: “De Decker in poleposition voor job als coach, clubs boden al op Barry”
Provinciaal nieuwelingenkampioen Jasper Verbrugge mikt op podium in Beker van België in Koksijde: “Ik wil ticket voor het Europees Jeugd Olympisch Festival afdwingen”
Geen Alberto en Van Leemhuyzen in kerstshow van Samson & Marie: “Ik heb dat als een beetje zuur ervaren”
Nu ook tweede leerkracht aangehouden in middelbare school in Blankenberge: “Verdacht van aanzetten tot ontucht en grooming”
In zijn laatste weken trok hij van ster naar ster: Yorick (48) overlijdt na laatste grote culinaire roadtrip
Einde van een tijdperk wordt straks aangekondigd: “Karim Benzema verlaat Real Madrid voor miljoenen uit de woestijn”
Van Quickenborne na Reuzegom-filmpje van influencer Acid: “Laat je niet verleiden tot Tiktok-justitie”