Handbal Liga 2
Bernd Verbeke (HBC Izegem): “Top vier was doel, maar vanaf januari groeide geloof in titelkansen”

Izegem veroverde de titel dankzij winst in de slotmatch op Pelt. — © HBC IZEGEM
Met meer dan tachtig supporters trok HBC Izegem naar Pelt voor een moeilijke uitwedstrijd, evenwel succesvol afgesloten met de verdiende titel in Liga 2 als beloning.
“Het is in die laatste wedstrijden nog spannend geweest”, aldus een gelukkige trainer Bernd Verbeke. “Evergem en Kortessem eindigden immers op slechts één puntje. Tegen Pelt liep het zeker niet van een leien dakje. Onze tegenstander bleef aanklampen en je voelde wel wat nervositeit. In het slotkwartier sloegen we een definitieve kloof. Onze doelstelling was de top vier, maar sinds januari groeide het geloof in onze eigen kracht en onze titelkansen. We hadden een sterk collectief met heel wat maturiteit en hielden het hoofd erbij. Verdedigend waren wij de sterkste ploeg van de reeks en dat was zeker een belangrijke factor.”(jak)
Video
Hoofdpunten
Ook dolle vreugde bij Lampaerts vriendin Astrid na gele droom in de Tour: “Ik heb Yves nooit zo emotioneel gezien”
Was het niet gebruiken van nieuwe helm hét geheim van Yves Lampaert in de Tour? “Ik wilde materiaal dat ik vertrouwde”
COMMENTAAR. Yves Lampaert is nu al dé verrassing van deze Tour, maar wat moet Wout van Aert nu denken?
Prachtige beelden! Yves Lampaert barst in tranen uit in hot seat na zekerheid over gele trui
Wout van Aert feliciteert verbluffende Yves Lampaert: “Zou heel lullig zijn om te zeggen dat het aan omstandigheden lag”