Rafael Nadal is klaar voor Roland Garros ondanks pijnlijke voet

© ISOPIX
Rafael Nadal sukkelde de voorbije weken met enkele blessures, maar hij lijkt net op tijd opnieuw klaar voor Roland Garros. De Spanjaard postte op Instagram een trainingsfoto met als bijschrift “We zien elkaar woensdag, Parijs”.
Nadal ging er vorige week in het ATP Masters 1.000-toernooi in Rome (gravel/5.415.410 euro) in de achtste finales uit met last aan de voet. Die voet dwong hem vorig jaar in augustus al het seizoen te beëindigen. Nadal sukkelt al jarenlang met de ziekte van Müller-Weiss, een complexe voetafwijking die wordt gekenmerkt door chronische pijn. Eerder dit seizoen stond hij ook al enkele weken aan de kant met een ribblessure.

De 35-jarige Spanjaard leek niet op tijd klaar te geraken voor Roland Garros, maar bereidde zich de voorbije dagen in thuisbasis Mallorca voor. In Parijs won Nadal al dertien keer. Vorig jaar verloor hij in de halve finales van latere winnaar Novak Djokovic. (belga)
Lees ook
Rafael Nadal roept tegenstander tijdens match naar het net voor het maken van te veel lawaai, maar verontschuldigt zich: “Ik was fout”
Om moedeloos van te worden als tegenstander: Rafael Nadal knokt zich vanuit onmogelijke situatie nog naar punt op Wimbledon
Het grootste veteranentoernooi uit de geschiedenis: hoe Wimbledon een demonstratietoernooi werd
Video
Hoofdpunten
Tadej Pogacar is de morele winnaar van de kasseien in de Tour: andere Tourfavorieten lopen (grote) schade op
Vrees wordt realiteit: Mathieu van der Poel heeft opnieuw slechte benen en lost troosteloos op de kasseien in de Tour
Wout van Aert ontsnapt aan Tourdrama: valpartij na rotonde gevolgd door bijna-aanrijding met volgwagen DSM
Zijn vaccins aangepast, keert coronapas terug en wie komt wanneer aan de beurt? Dit moet je weten over nieuwe vaccinatiecampagne
Brand Universiteit Antwerpen raakt moeilijk onder controle, rector Van Goethem: “Het ziet er heel slecht uit”