Incident tussen twee bewoners van opvangcentrum in Gent mondt uit in steekpartij

© BELGA
Op het opvangponton van Fedasil aan de Rigakaai vond woensdag een steekpartij plaats tussen twee bewoners. Het slachtoffer werd naar het ziekenhuis afgevoerd. De dader kon opgepakt worden.
Aan de Rigakaai, vlak bij de Weba in Gent, worden al jaren gezinnen opgevangen die asiel hebben aangevraagd in ons land. Ze krijgen er een kamer in afwachting van een beslissing over hun asielaanvraag.
“Op de boot heeft zich woensdag een incident voorgedaan tussen twee bewoners”, bevestigt het Oost-Vlaams parket. Tijdens dit voorval heeft één persoon een mes getrokken en uitgehaald.
“Het slachtoffer verkeerde niet in levensgevaar, maar werd wel naar het ziekenhuis overgebracht. De dader kon nadien opgepakt worden”, gaat het Oost-Vlaams parket verder. Over de reden van de steekpartij is voorlopig geen duidelijkheid.
Video
Hoofdpunten
Ook dolle vreugde bij Lampaerts vriendin Astrid na gele droom in de Tour: “Ik heb Yves nooit zo emotioneel gezien”
Was het niet gebruiken van nieuwe helm hét geheim van Yves Lampaert in de Tour? “Ik wilde materiaal dat ik vertrouwde”
COMMENTAAR. Yves Lampaert is nu al dé verrassing van deze Tour, maar wat moet Wout van Aert nu denken?
Prachtige beelden! Yves Lampaert barst in tranen uit in hot seat na zekerheid over gele trui
Wout van Aert feliciteert verbluffende Yves Lampaert: “Zou heel lullig zijn om te zeggen dat het aan omstandigheden lag”
Meest gelezen
Sportnieuws uit Gent
Meer nieuws uit Gent
Koelbloedige postbode Joshua (30) blust brand tijdens ronde en voorkomt erger: “De vlammen kwamen boven mij”
Gedeeltelijk bewolkt weer in Gent vanavond
Snoep bekend van Instagram en TikTok te koop in nieuwe Gentse winkel: “We volgen alle trends”
16 plaatsen én zicht op de Coupure: op dit nieuwe terras is het goed toeven
Buurt laakt gebrekkige communicatie over heraanleg drukke steenweg: “Traagste wat je kan doen, is mij een mail sturen”
Na twee jaar heeft Gent eindelijk zijn Baudelopark terug: bijna dubbel zo groot en goede verbinding met water
Prinses Astrid en prins Lorenz komen naar Gent voor het Te Deum
“Dit is gewoon onverantwoord nu”: zelfstandigen kunnen niet lachen met hogere belastingen in Gent
Na dodelijk ongeval fietser (65): bestuurder die positief testte op drugs doorverwezen naar politierechtbank
Zomerbar rond ingesloten vijver is terug: BBQ’en en cocktails bij goed weer
Volkswijk heeft eindelijk een buurthuis en jongeren gaan het zelf beheren
Arno Claeys wil zich in de kijker rijden: “Vertrouwen getankt in de Vogezen”
Bataia Brigade laat niets aan het toeval over
Trainer Jannes Tant: “Competitie primeert”
Eerst een grote schoonmaak op het Arsenaal, dan een plan voor de toekomst