Gents bedrijf schenkt 200 radiatoren aan slachtoffers overstromingen

Carnoy zal het transport van 200 radiatoren naar Trooz voorzien. — © if
Het Gentse Carnoy, een groothandel in buizen en materialen voor de verwarmingsinstallateur, schenkt meer dan 200 radiatoren aan Helpende Handen. Die vereniging zal de radiatoren plaatsen bij de slachtoffers van de overstromingen van juli 2021.
De vereniging Helpende Handen trekt geregeld naar Trooz, waar de schade na de overstromingen groot is. Ook de verwarmingsinstallaties waren vaak ondergelopen. Het bedrijf Carnoy Verkoop wil zijn steentje bijdragen en schenkt 200 radiatoren aan Helpende Handen, goed voor zo’n 25.000 euro. De firma zal het transport van de radiatoren naar Trooz voorzien. “We hopen dat deze donatie een goede bestemming krijgt en dat tegen de herfst veel gezinnen zich kunnen verwarmen”, zegt Alain De Bosscher van Carnoy.
Video
Hoofdpunten
Leven wordt nog duurder: inflatie alweer gestegen naar bijna 10 procent
Nederlands boerenprotest dreigt helemaal uit de hand te lopen: “Bloeden zullen ze, die teringzakken”
Pensioenhervorming op komst, maar is dat voldoende om ons langer te laten werken? “Zonder grote omwenteling lukt het niet”
Verkeersovertreding leidt Brusselse politie naar baby die tussen berg cocaïne ligt: “Zelfs Kinder Surprise-eieren met drugs gevonden”
Rondje moddergooien tussen Quinten Hermans en Intermarché gaat verder: van “verziekte sfeer” tot “karaktermoord”
Meest gelezen
Sportnieuws uit Gent
Meer nieuws uit Gent
Na gruwelijke moord op Anna (99), familie vraagt rechter om rusthuis te vervolgen: “Overlijden kon vermeden worden”
LIVE. Gent maakt besparingsplan van 85 miljoen euro bekend: extra belastingen en minder personeel
Dertiger snijdt man die hem lift geeft de keel over onder invloed van drank en drugs
Asielhonden krijgen geluiddempende panelen: “Zelfde materiaal als langs de snelweg”
Vier arrestaties in onderzoek naar diefstal luxehorloge Bart Versluys
Vandaag wordt er regenachtig weer in Gent verwacht
Fietsster aangereden op druk kruispunt: “Gewond naar het ziekenhuis afgevoerd”
Veldstraat krijgt modern hoekpand: “Winkels met tussenverdiepingen zijn niet meer commercieel”
Bulgaren smokkelden ‘lookalikes’ van Gent naar Engeland: “Geld verdienen op de kap van kwetsbare mensen”
Hogere belastingen en minder personeel: zo wil Gent het gat in de stadskas dichtrijden
Buiten De Zone-barkruk is al 400 euro waard: nog twee dagen om te bieden
Parkeertoren op ziekenhuissite moet weg, vindt stadsbestuur: “Als het UZ Gent het kan, kan het hier ook”
‘Buffalo Bitches’ Kimberly en Tiffany zijn terug in nieuwe podcastreeks
Step rijdt door na ongeluk met fietser in Overpoort: “Gaan camerabeelden gebruiken”
Enorm sluikstort voor appartementsgebouw blijkt hardnekkig probleem: camera’s registreerden eerder al feiten