Opletten voor auto’s, voetgangers én fietsers: Meulestedebrug dit weekend één dag dicht

Gent -
De Meulestedebrug wordt zaterdag nog een hele dag afgesloten voor het verkeer. Er wordt gewerkt aan de fundering van de nieuwe brug.
Simon Dekaezemaker
De nieuwe Meulestedebrug wordt eind volgend jaar in gebruik genomen, maar in tussentijd is het behelpen met de oude, versleten constructie.
Door funderingswerken voor de brugpijlers van de nieuwe Meulestedebrug, onder de bestaande brug, zal die op zaterdag 28 mei afgesloten zijn voor alle verkeer van 6 uur tot 19 uur.

Video
Hoofdpunten
Fabio Jakobsen wint meteen bij zijn Tourdebuut: “Hier droom ik al vijftien jaar van”
Wout van Aert pakt gele trui, maar moet ritzege aan Fabio Jakobsen laten na sprint met uitgedund peloton
"Fabio Jakobsen en het zoveelste gelijk van Patrick Lefevere, de mooiste troostprijs is voor Wout van Aert”
Yves Lampaert kon nauwelijks genieten van gele trui: “Een afgevaardigde kwam na die val nog wat simpel doen”
Gezien, peloton? Drie naaktlopers stelen de show tijdens tweede etappe Tour de France
Meest gelezen
Sportnieuws uit Gent
Meer nieuws uit Gent
Helder weer in Gent vanavond
Juni was een recordmaand voor faillissementen in de Gentse regio
Gent zet voor het eerst ‘vierkant groen’ in. Oversteken zonder auto’s: zo werkt het
“Het was ludiek bedoeld”: schepen trekt bordjes terug nadat slachtoffers van seksuele intimidatie boos reageren
Harry Potter heeft nu al twee winkels in Gent: “In de binnenstad hangt een magische sfeer”
Chris Froome rijdt in het ‘Gents’ tijdens Ronde van Frankrijk: “Ontwerpen blijft voorlopig een hobby”
‘Valse’ rotonde aan de Watersportbaan krijgt make-over: bekijk de plannen in detail
Na 48 jaar hangt strafpleiter Filip Van Hende toga aan de haak: “Zelden zo beschaamd geweest als tijdens proces-Kim De Gelder”
Koelbloedige postbode Joshua (30) blust brand tijdens ronde en voorkomt erger: “De vlammen kwamen boven mij”
Snoep bekend van Instagram en TikTok te koop in nieuwe Gentse winkel: “We volgen alle trends”
16 plaatsen én zicht op de Coupure: op dit nieuwe terras is het goed toeven
Buurt laakt gebrekkige communicatie over heraanleg drukke steenweg: “Traagste wat je kan doen, is mij een mail sturen”
Na twee jaar heeft Gent eindelijk zijn Baudelopark terug: bijna dubbel zo groot en goede verbinding met water
Prinses Astrid en prins Lorenz komen naar Gent voor het Te Deum
“Dit is gewoon onverantwoord nu”: zelfstandigen kunnen niet lachen met hogere belastingen in Gent