Politie treft 1.200 cannabisplanten aan in huis in Schaarbeek
Themabeeld — © BELGA
De politie heeft op 17 mei in een huis in Schaarbeek 1.200 cannabisplanten aangetroffen. De planten werden in beslag genomen en vernietigd, meldt de politiezone Brussel-Noord dinsdag.
De politie vergezelde deurwaarders op 17 mei in het kader van een inbeslagname van een gebouw in Schaarbeek. De leden van de cel deurwaarders van de zone Brussel-Noord vonden achter de gevel van het huis zestien elektrische meters, ventilatiebuizen en potgrond. “De bewoner van het pand kweekte 1.200 cannabisplanten in zijn huis”, zegt de politie.
Het laboratorium van de federale gerechtelijke politie stapte ter plaatse af en het parket van Brussel liet het water en de stroom in de woning afsluiten. De planten werden in beslag genomen en vernietigd.
Het onderzoek loopt nog om de daders van de plantage op te sporen, aldus het parket.
Lees ook
Video
Hoofdpunten
Binnenkijken bij Katleen en Jochen, die thuiswerken in hun zwembad: “Ik dacht dat het een grapje van de architecten was”
Hugo zingt op de Kastaars voor het eerst zonder zijn Nicole: “Hierboven zal iemand heel erg trots zijn”
Door hevige klap wordt geparkeerde auto in gevel gekatapulteerd: “Ik dacht dat het een ontploffing was”
Dit verandert vanaf 1 februari: duurdere treintickets, minder tijdskrediet, pelletcheques en mucomedicijn
Zwaargewonde na ontploffing van twee woningen in Luik, hulpdiensten zoeken naar mogelijke andere slachtoffers
Beste van Plus
Hier wordt nooit meer geskied: het skiverdriet van Frankrijk
Plot twist in Big Brother: Meteen na vertrek Ilse volgen nieuwe nominaties
IN BEELD. Lotte Vanwezemael toont voor het eerst haar nieuwe vriend en prinses Delphine pronkt in opvallende outfit op ‘Kastaars’
Ex-man van Pamela Anderson laat haar in testament 10 miljoen dollar na: “Ze wist dit zelf nog niet”
Witte haai onthoofdt duiker langs westkust van Mexico