Politie onderhandelt met gewapende man in Californië

Themabeeld — © AFP
In de Amerikaanse staat Californië, in het stadje Seaside, onderhandelt de politie momenteel met een gewapende man. Die zou zich verschansen op een balkon van de tweede verdieping van een gebouw. Voorlopig is er nog geen sprake van gewonden.
De lokale politie van Seaside vraagt aan inwoners om binnen te blijven door een incident met een gewapende man. Die zou zich momenteel verschansen op het balkon van een gebouw.
De man zou al verschillende malen geschoten hebben op de politie, maar daarbij raakte niemand gewond. De politie probeert momenteel met de man te onderhandelen.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
(sgg)
Video
Hoofdpunten
Dit weten we al over de schutter van Highland Park: 22-jarige Robert E. Crimo III opgepakt als verdachte
Burgemeester Highland Park na schietpartij: “We kwamen samen om samenhorigheid en vrijheid te vieren, maar werden geconfronteerd met terreur.”
Voorstellen om koopkracht te redden, mogen meteen de koelkast in: maatregelen laten nog maanden op zich wachten
Vrouw van ter dood veroordeelde VUB-prof is ten einde raad: “Dat terrorist moet worden vrijgelaten voor zijn leven? Het zij zo”
Hij liet weten dat zijn medicatie tegen psychoses niet werkte, enkele uren later opende hij het vuur in een winkelcentrum