Harry en Meghan krijgen dan toch bewaking bij jubileum van de Queen
Prins Harry, zijn vrouw Meghan Markle en hun kinderen zullen dan toch bescherming krijgen wanneer ze vandaag in het Verenigd Koninkrijk landen voor het jubileum van koningin Elizabeth. Nochtans was er tot nu toe heel wat onduidelijkheid over of ze wel of niet beschermd zouden worden.
Harry komt samen met zijn vrouw Meghan en hun kroost vandaag toe in het Verenigd Koninkrijk. volgens Daily Mail zouden ze voor de festiviteiten in Frogmore Cottage verblijven in Windsor. Het is pas de tweede keer dat het koppel terugkeert nadat ze hun koninklijke rol hebben opgegeven in 2020.
Volgens de Britse tabloid zou er al wekenlang contact zijn tussen Harry’s beveiligingsteam en dat van de Queen. Er zou nu een regeling zijn dat Harry en zijn gezin dan toch beschermd zullen worden door de beveiliging van het Koningshuis. Dit is echter niet van toepassing voor privé-evenementen zoals het afspreken met vrienden in restaurants of in winkels tijdens hun verblijf.
Harry en Meghan zullen naar verwachting vrijdagochtend de dienst van Thanksgiving met de koningin in St Paul’s Cathedral bijwonen, net als het BBC-feest in het paleis de volgende avond.
bekijk ook
Recordbrekende regeerperiode met pieken en (schan)dalen: een overzicht van 70 jaar Queen Elizabeth II op de troon
Lees ook
Video
Hoofdpunten
Zoon van overleden Anne Heche “blijft achter met enorm verdriet”, ook ex Ellen DeGeneres neemt afscheid
Penthouse compleet verwoest na hevige brand
Sterrenchef Danny Horseele proeft 10 keer steak au poivre aan de kust: “De beste pepersaus van de hele kustlijn”
9.500 deelnemers stappen kortere Dodentocht uit, Rode Kruis heeft handen vol door hitte
ROYALS. Spaanse prinses krijgt kritiek op kleding, Harry en Meghan moeten opletten en ‘jonge prins William’ gezocht