Uitvaart mémé Clara vindt volgende week vrijdag plaats
Vorige week overleed Clara Brusseel, de moeder van Christa Planckaert.
Vorige week overleed ‘mémé’ Clara Brusseel, de stammoeder van de familie Planckaert, op 96-jarige leeftijd. Volgende week vindt de uitvaart plaats in Meigem. De familie laat weten dat al wie afscheid wil komen nemen, welkom is.
Mémé Clara, de moeder van Christa Planckaert, was de afgelopen twee jaar regelmatig te zien in de realityreeks Château Planckaert. De laatste weken werd duidelijk dat het niet goed met haar ging.
“De vele steunbetuigingen naar aanleiding van het overlijden van mémé Clara hebben onze harten verwarmd”, schrijft de familie in een persbericht. “We willen dan ook graag iedereen bedanken voor al deze blijken van medeleven. Op vrijdag 10 juni om 11 uur vindt de uitvaart met de urne plaats in de Sint-Niclaaskerk te Meigem. Iedereen die afscheid wil komen nemen van mémé Clara is van harte welkom.”
Lees ook
Idalie Samad uit ‘Dertigers’ combineert haar werk met studeren: “Ik ben nogal verlegen, maar kan dat goed verstoppen”
Kleuters uit Kozen verrassen weerman Frank Deboosere
Geen zin in het vredegerecht? Britt Van Marsenille reikt een oplossing aan
‘Arcadia’ is één van de duurste Vlaamse fictiereeksen ooit: “Je moet een heel nieuwe wereld uitvinden, dat doe je niet door je camera zomaar ergens neer te poten”
Video
Meer showbizz
Els De Schepper krijgt in nieuwe theatertour telkens een incognito BV over de vloer: “Het publiek hengelt mee naar diens identiteit”
Massale persaandacht voor proces tegen haar is niet naar zin van Gwyneth Paltrow
‘Familie’-nieuwkomer Ninalotte Roose (20) begon haar carrière als model in Parijs: “Ik wou al vroeg zelfstandig zijn”
Dertig jaar Power Rangers wordt gevierd met Netflix-special, en toch maken er maar twee originele acteurs hun opwachting
‘Huizenjagers’ gaat meteen van start met miljoenenweek én een BV