Voetbal Provinciale reeksen Voetbal Vlaanderen

Voorstel reeksindeling seizoen 2022-2023

Hierbij het voorstel van Voetbal Vlaanderen voor de reeksindeling 2022-2023. De clubs hebben tot zondag 12 juni de tijd om hun opmerkingen door te sturen.

Johan Polet

VoetbalProvinciaal

Voorstel reeksindelingen seizoen 2022-2023

Voetbal Vlaanderen heeft het voorstel voor de reeksindeling 2022-2023 bekendgemaakt. De clubs hebben tot zondag 12 juni de tijd om hun opmerkingen door te sturen.

1ste provinciale (16): Munkzwalm, Ardennen, Mariakerke, Eendracht Zele, Denderhoutem, Berlare, Grembergen, Zottegem, Sint-Denijs-Sport, Borsbeke, Melsele, Heikant Zele, Kleit, SK Sint-Niklaas, Haasdonk en SK Beveren.

2de provinciale A (16): Destelbergen, Maldegem, Poesele, Merendree, Lembeke, Sint-Laureins, Assenede, Lovendegem, Meetjesland, Bellem, Laarne-Kalken, Latem, Sleidinge, Knesselare, Ursel en VSV Gent.

2de provinciale B (16): Zeveren, Olsa Brakel B, Denderleeuw, Geraardsbergen, Kluisbergen Sportief, Edeboys, Winnik, Houtem, Nokere-Kruishoutem, Eine, Meerbeke, Wortegem, Schelde, Maarkedal, Melsen en Meldert.

2de provinciale C (16): KIeldrecht, Zaffelare, Sint-Gillis, Vrasene, Schoonaarde, Bazel, Beervelde, Sinaai, Kruibeke, Waasmunster, Kallo, Dendermonde, Sint-Gillis-Waas, Doorslaar, WB Sint-Niklaas en Kemzeke.

3de provinciale A (16): Olsene, Cercle Melle, Gavere-Asper, Moortsele, Ouwegem, Nazareth-Eke, VC Zwijnaarde, Machelen, Latem B, De Pinte, Bottelare, Vinkt, Tenstar Melle, Gijzel-Oosterzele, HT Zwijnaarde en Jong Zulte.

3de provinciale B (16): Evergem Center, Heusden, HO Kalken B, Belzele, Waarschoot, Evergem 2020, Lochristi, Zomergem, Hansbeke, Kaprijke-Bentille, Sint-Kruis-Winkel, Watervliet, Lotenhulle, Maria-Aalter, Vinderhoute en Muide.

3de provinciale C (16): Bevere, Horebeke, Michelbeke, Elene-Grotenberge B, Zingem, Velzeke, FC Kluisbergen, Everbeek, Zottegem B, Volkegem, Oudenhove, Moerbeke-Geraardsbergen, Deftinge, Petegem a/ds Schelde, Idegem en Breivelde-Zottegem.

3de provinciale D (16): Herzele-Ressegem, Sint-Antelinks, Doggen, Hofstade, Kerksken-Haaltert, Herdersem, Aaigem, Ninove B, Gijzegem, Winnik B, Massemen, Wichelen, Nederhasselt, Smetlede, Baardegem en Erembodegem.

3de provinciale E (16): Moerbeke, Buggenhout, Robur, Klinge, OB Lebbeke, Zele B, Hamme-Zogge, Melsele B, Eksaarde, Rupelmonde, Meerdonk, Overmere, Doorslaar B, Wachtebeke, Oudegem en Rangers.

4de provinciale A (16): Oostakker, Middelburg, Balgerhoeke, Vinkt B, Anatolia Gent, Donk, Rooigem, Bassevelde, Heusden B, Laarne-Kalken B, Destelbergen B, Hansbeke B, Sint-Laureins B, VSV Gent B, Avrasya Gent en Gent City.

4de provinciale B (16): VV.9000 Gent, Zevergem, Dampoort Gent, Bottelare B, HT Zwijnaarde B, Gijzel-Oosterzele B, SK Merelbeke, Windeke, Nokere-Kruishoutem B, Sparta Petegem B, Nazareth-Eke B, VC Zwijnaarde B, Machelen B, De Pinte B, Jong Zulte B en Leerne.

4de provinciale C (18): FCLC Ronse, Mater, Opbrakel, Zegelsem, Kluisbergen Sportief B, FC Kluisbergen B, Volkegem B, Zingem B, Geraardsbergen B, Oudenhove B, Bevere B, Bonanza, Strijpen, Munkzwalm B, Volkegem B, Michelbeke B, Velzeke B en Sint-Goriks.

4de provinciale D (16): Baasrode, Ophasselt, Herzele-Ressegem B, Voorde-Appelterre B, Schelde B, Moorsel, Nieuwerkerken, Buggenhout B, Massemen B, Vlierzele, Schoonaarde B, Meldert B, Sint-Antelinks B, Houtem B, Koboz Aalst en Neigem.

4de provinciale E (16): Sombeke, Lokeren-Temse B, Sint-Pauwels, Zaffelare B, Hoogeinde, Tielrode, Daknam, SK Sint-Niklaas B, SVH Waasmunster, Bosdam Beveren, Haasdonk B, FC Sint-Niklaas, PD Kruibeke, Blauw Wit Temse, VOS Reinaert en Orly Sint-Niklaas.

Lees ook

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Meer nieuws uit Gent