Yellow Tiger Silke Van Avermaet verlengt haar contract bij het Franse Mulhouse

© VDB
Silke Van Avermaet heeft haar contract bij Mulhouse verlengd. Ze komt ook volgend seizoen uit voor de Franse eersteklasser.
Bron: BELGA
De 23-jarige Yellow Tiger speelde sinds vorige zomer voor Mulhouse. Ze werd met het team vicekampioen van Frankrijk. In de finale van de play-offs was Le Cannet te sterk.
Eerder speelde Van Avermaet in ons land voor Asterix Kieldrecht (2015-2021).
Zondag beëindigde Van Avermaet met de Yellow Tigers de tweede week van de Nations League volleybal. De Belgische vrouwen wonnen in de Filipijnen tegen Bulgarije en Polen en verloren van China en Canada.
Lees ook
Video
Hoofdpunten
Julie (23) verongelukt met camper op vakantie in Frankrijk: “Ze was een fantastische scoutsleidster”
Trailer van ‘De allerslimste mens’ is alweer een pareltje, met glansrol voor Olga en Ella Leyers aan het kruis
Felix van Groeningen en Charlotte Vandermeersch: “We hebben brokken gemaakt, maar de tijd zal die lijmen”
Rusland stelt staakt-het-vuren voor rond kerncentrale Zaporizja
Quick-Step Alpha Vinyl stuurt Remco Evenepoel met wereldkampioen Alaphilippe en vier Belgen naar Vuelta