Studio Brussel rijdt het land door met ‘Bus Belgica’ op zoek naar “verrassende verhalen”

De gezichten van Studio Brussel, waaronder Sam De Bruyn, rijden de komende maanden door het land met ‘Bus Belgica’. 

Morgen trappen de gezichten van Studio Brussel hun zomer af in hun mobiele radiostudio. Met ‘Bus Belgica’ zenden ze de komende twee maanden live uit vanop meer dan 20 locaties, van festivals tot zomerbars.

Wout Desmytere

Zo zal de bus halt houden op Rock Werchter en Tomorrowland, maar ook op de Grote Markt in Vilvoorde en de Hopmarkt in Aalst. Wat er allemaal concreet te gebeuren staat, lost de zender nog niet. Voorlopig houdt men het op “de meest verrassende verhalen uit ons land, een reeks interessante gasten en BV’s en de beste zomerbeats in de mix.”

Het volledige reisschema van Bus Belgica is beschikbaar op de website van Studio Brussel. Abonnees van Telenet kunnen de uitzendingen ook op hun televisie volgen, op kanaal 903.

Aangeboden door onze partners

Lees ook