Dashcam filmt hoe personen op elektrische step door rood rijden en aangereden worden door motor in Elsene
Dashcam filmt hoe personen op elektrische step door rood rijden en aangereden worden door motor in Elsene — © Facebook
In de nacht van woensdag op donderdag heeft een dashcam een zwaar ongeval vastgelegd in Elsene. Ter hoogte van de Naamsepoort reden twee personen op een elektrische step door het rood, waarna ze werden aangereden door een motorrijder. Drie personen moesten afgevoerd worden naar het ziekenhuis.
Het ongeval gebeurde omstreeks half één ’s nachts. Een politiewoordvoerder meldde aan Bruzz dat de slachtoffers breuken hebben opgelopen, maar niet in levensgevaar zijn. De dashcambeelden van de crash doen sinds gisteren de ronde op sociale media.
bekijk ook
Politie roept burgers op om dashcambeelden in sturen: al 4.300 boetes, 14 bestuurders raken rijbewijs kwijt
Dashcam filmt hoe wagen vrouw opschept op zebrapad in Deurne: “Dit soort incidenten zie ik dagelijks”
Politie waarschuwt voor gevaarlijk rijgedrag met compilatie van dashcambeelden
(kmlo)
Terwijl Kremlin met riskante gok uitpakt, heeft Oekraïne een nieuw favoriet doelwit
Video over Reuzegommers van YouTuber Acid offline gehaald, maar mensen blijven beelden posten
Gezin krijgt energiefactuur van 17.000 euro, maar anonieme weldoener betaalt alles: “Dit overtreft onze stoutste dromen”
Belgische wandelaar overleden na val in Zwitserse Alpen
“Jij bent een f*cking schande!”: José Mourinho geeft scheidsrechter de volle laag in ondergrondse parking na verloren Europa League-finale (en geeft medaille weg)