Ontevreden Casper Nielsen wil transfer afdwingen en weigert bij Union mee te spelen in oefenmatchen
1 / 2
Vanavond om 19.30 uur werkt vicekampioen Union zijn eerste oefenwedstrijd van het seizoen af tegen amateurclub Rebecquoise. Karel Geraerts, die voor zijn eerste test als hoofdcoach staat, lijkt daarbij geen beroep te kunnen doen op Casper Nielsen.
De Deen heeft de staf enkele dagen geleden laten weten dat hij niet wil meespelen in de oefenwedstrijden. De revelatie van vorig seizoen is niet tevreden dat Union zich niet aan de afspraak houdt om hem aan een degelijke prijs te verkopen. De middenvelder werkte wel al elke training af, maar wedstrijden wil hij niet spelen, aangezien de club minstens zeven miljoen euro vraagt en het daarvoor makelaar Mogi Bayat heeft ingeschakeld.
(tca)
Lees ook
Casper Nielsen is eindelijk een speler van Club Brugge: “Vormer? Een enorm lieve vent, en de eerste om mij te verwelkomen”
Na Hans Vanaken: ook kersvers Club Brugge-middenvelder Casper Nielsen wordt papa
Ruud Vormer past niet meer in plannen van Club Brugge en mag vertrekken: keuze voor Casper Nielsen en de toekomst
Video
Hoofdpunten
Experts waarschuwen voor rampzalige overstromingen in Californië: “Meer schade dan bij zware aardbeving”
Echtpaar zestigers dood aangetroffen in huis in Vechmaal
Hoe prins Charles Margaret Thatcher overtuigde om miljoenen te geven aan door storm getroffen landeigenaars
Winkelcentrum stort in nadat hevige brand fundering verwoest
“Onverstaanbare” West-Vlamingen, wegvluchtende kandidaten en toch een gigantisch succes: het verhaal van de allereerste talentenjacht op Vlaamse tv