Huis van het Kind Kameleon in Heusden cité opent deuren
Burgemeester Mario Borremans (GOED) met de Kameleon mascotte samen met de medewerkers van Kind & Taal die ook in het Huis van het Kind gehuisvest worden. — © ZB
Heusden-Zolder -
Vandaag is in het voormalige gebouw van het Rode Kruis aan de Koolmijnlaan in Heusden Cité het Huis van het Kind geopend. Hiermee zet de gemeente zich in voor al wie vragen heeft over opgroeien en opvoeden. “Iedereen kan langskomen voor vragen over alles wat je kan overkomen in je jeugd- of kinderjaren“, klinkt het.
Beste van Plus
Lees ook
“Ze is negen en ze kijkt al in de ogen van het monster van het kapitalisme”
Getrouwd, gescheiden en nieuw samengesteld koppel over opvoeding van kinderen: “Ik vind dat hij nooit de juiste dingen doet of zegt”
“Radje. Kent u dat? Officieel de radslag. Mijn dochter moet dat kunnen in de turnles”
“‘Als ik iets doe, wil ik het goed doen’, zegt een CEO in deze krant. Kent u dan iemand die iets doet en het niet goed wil doen?