Tadej Pogacar strooit met lof naar Wout van Aert en lacht: “Goed dat jouw mannetjes ook niet konden volgen”

In de Tour pakten Team Jumbo-Visma en Wout van Aert dinsdag uit met een magistraal nummer. Titel verdediger Tadej Pogacar was na de rit vol lof over onze landgenoot.
“Dit is ongetwijfeld een speciale overwinning voor Wout”, aldus de Sloveen van UAE Team Emirates. “Als ik hem was, zou ik heel fier zijn. Hij was duidelijk de sterkste. Ik voelde me zelf vrij goed. Ik zat niet in de goeie positie op de klim, ik moest van te ver komen. Maar ik ben wel in een goeie vorm. De kasseirit van woensdag wordt zwaar voor iedereen.”
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Na de finish kruisten de twee tenoren elkaar. “Heb ik je verrast?”, grapte Van Aert. “Ja, maar het is goed dat jouw mannetjes ook niet konden volgen”, repliceerde Pogacar, doelend op Jonas Vingegaard, die eveneens moest afhaken toen Van Aert wegreed.
De tijd en snelheid van Van Aert op de laatste klim van de dag:

Lees ook
Prachtig beeld: groene Wout van Aert en groene Marianne Vos winnen koppeltijdrit criterium Roosendaal
En opeens mocht de Kempense Lore (15) Wout van Aert vergezellen als cabrio-miss: “Heel speciaal”
Zelfs Wout van Aert was onder de indruk in Herentals: “Al die mensen in het groen voor mij, hoe bijzonder is dat!”
Video
Hoofdpunten
Redders zien gevaarlijke trend en slaken noodkreet aan ouders: “Hou jullie kinderen in de gaten”
Weinig lessen getrokken uit corona: het lijkt opnieuw ieder voor zich bij Europese aanpak apenpokkenvirus
Alana (23) reisde naar Turkije voor een nieuw gebit: “Ik kreeg mooie tanden, maar toen begon mijn nachtmerrie”
Laatste wens van onverwacht overleden Charlotte (26) ingewilligd: barbecue in de Carré
Na ophef over partnergeweld: Lil Kleine treedt binnenkort weer op in ons land dankzij zijn Vlaamse beste vriend