Populair doorzakcafé in Overpoort krijgt na bijna 30 jaar een nieuwe eigenaar
© Google Maps
Uitbaters Herrik Van Huffel en An van Parijs stoppen na bijna dertig jaar met hun café Père Total in de Overpoortstraat. De ‘père’ blijft bestaan, maar onder een andere eigenaar.
Na Pottie en Rita van studentencafé De Salamander, houdt nog een populair duo uit de Overpoortstraat ermee op. Herrik Van Huffel en An van Parijs baatten café Père Total bijna 29 jaar uit en zagen in al die jaren heel wat studenten passeren. Onder andere de shotjes Fireman (wodka met een smaakje) en het drankje ‘DMD’ (een mix van Red Bull, Amaretto en wodka) waren erg populair.
Vorig weekend namen Herrik en An afscheid met een laatste feestje, al blijft het café bestaan. De studenten zullen het nieuwe academiejaar kunnen starten bij een nieuwe eigenaar. Traditiegetrouw zul je er tot in de vroege uurtjes terechtkunnen.
LEES OOK. Oudste cafébazen van Gentse Overpoort zwaaien na 45 jaar af: “Het is allemaal boenke-boenke nu”
Geen Alberto en Van Leemhuyzen in kerstshow van Samson & Marie: “Ik heb dat als een beetje zuur ervaren”
Nu ook tweede leerkracht aangehouden in middelbare school in Blankenberge: “Verdacht van aanzetten tot ontucht en grooming”
In zijn laatste weken trok hij van ster naar ster: Yorick (48) overlijdt na laatste grote culinaire roadtrip
Einde van een tijdperk wordt straks aangekondigd: “Karim Benzema verlaat Real Madrid voor miljoenen uit de woestijn”
Van Quickenborne na Reuzegom-filmpje van influencer Acid: “Laat je niet verleiden tot Tiktok-justitie”