PODCAST TOUR. Wout is de beste en de beste is Wout: “Dat Van Aert kon winnen, heeft één oorzaak: Nathan Van Hooydonck”
Misschien niet meteen opgevallen, maar Nathan Van Hooydonck had een cruciale rol in de tweede etappezege van Wout van Aert. — © BELGA
Niet alleen de koers, ook de Tour is van ons. Michaël Van Damme trekt gewapend met microfoon en een stevige dosis enthousiasme naar Denemarken en Frankrijk waar hij in het spoor van het peloton de mooiste verhalen en de scherpste analyses opsnort. Elke dag. Vandaag: Het besef dat Wout de beste is en de beste Wout is. En hoe een paar telefoontjes en WhatsApp-berichten tot een tweede etappezege hebben geleid.
Elke dag Tour, elke dag podcast
Het is niet zomaar een slogan, het is het hele jaar door het motto van het Nieuwsblad. De Koers, die is van ons. In tekst, maar ook in audio. Daarom biedt het Nieuwsblad u naast krant en site doorheen het seizoen een reeks wielerpodcasts aan. Met de ‘Koers is van Ons: Tour 2022’ is host Michaël Van Damme toe aan zijn grootste avontuur tot dusver: een Tour lang in het spoor van de renners. Van Kopenhagen tot Parijs. Elke ochtend kan u in de app van het Nieuwsblad en uw vertrouwde podcastkanalen een nieuwe aflevering terugvinden.
Podcast De Koers is van Ons. Beluister hier al onze afleveringen.
Beste van Plus
Lees ook
PODCAST KOERS. “Jumbo-Visma zijn de Galácticos van het voorjaar en zondag spelen ze de Champions League-finale”
PODCAST CAFÉ KOERS. “Dat iemand van de grote drie de Ronde wint staat als een paal boven water, maar wie?”
PODCAST CAFÉ KOERS. “Wout heeft geluisterd, we hebben hem gevraagd één keer te winnen voor de Ronde, geen twee keer”
PODCAST KOERS. Daar zijn de E3 Saxo Classic en Gent-Wevelgem: “Mag Dylan van Baarle zelf aanvallen of wordt hij de bodyguard van Wout van Aert?”
Video
Hoofdpunten
2.000 extra treinen per week zonder haltes op te offeren: zo ziet nieuw vervoersplan van de NMBS eruit
De weg uit het labyrint is gevonden: Minotaurus is nieuwe afvaller in ‘The masked singer’
Alexander De Croo na begrotingsakkoord: “Dat politici zelf beslissen over hun loon en pensioen is niet gezond. Een apart comité zou dat moeten vastleggen”
Fitte Vormer kan ook geen wonderen verrichten: Toby Alderweireld schenkt Antwerp verdiende zege tegen Zulte Waregem
De échte blauwe vinkjes gaan verdwijnen: enkel wie betaalt, krijgt er nog eentje