Zieke Oliver Naesen geeft er de brui aan in de Tour
© BELGA
Een zieke Oliver Naesen heeft een punt gezet achter zijn Ronde van Frankrijk. Dinsdag kende Naesen al een slechte dag, woensdag stapte onze landgenoot noodgedwongen af.
Oliver Naesen is de eerste landgenoot die afstapt in de Tour de France. De renner van AG2R-Citroën kampt al enkele dagen met ziekte en stapte met nog zo’n 100 kilometer voor de boeg in de elfde rit uit de koers.
Naesen gaf woensdag voor de start van de elfde etappe al aan dat hij zich niet bepaald lekker voelde maar kroop toch nog op de fiets voor wat zich aankondigde als een loodzware dag door de Alpen. Maar op ongeveer 100 kilometer van de meet, voor het echte klimwerk nog moest beginnen, hield de Belg het alsnog voor bekeken.
De 31-jarige Naesen stond na afloop van de tiende rit op de 116e plaats in de algemene stand. Hij is de eerste Belg die deze Tour-editie afstapt.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Beste van Plus
Lees ook
Onbegrip in peloton (onder andere bij Oliver Naesen) na uitsluiting renner Soudal – Quick-Step na zware val: “Dit is gewoon een grap”
Greg Van Avermaet en Oliver Naesen over hun veranderde status in het peloton: “Als alleen de winnaar content mag zijn, zijn er heel veel ongelukkige coureurs”
Wat u mag verwachten van AG2R-Citroën: weg moet dat imago van grijze muis en wat kan Greg Van Avermaet nog?
Fransman Axel Zingle houdt landgenoten Amaury Capiot en Oliver Naesen van winst in Marche-en-Famenne
Video
Hoofdpunten
Ruzie mondt uit in steekpartij in Antwerpen: twee lichtgewonden, twee anderen met steekwonden naar ziekenhuis
Actrice Annie Wersching (45) uit ‘24’ en ‘The Vampire Diaries’ overleden
ONZE PUNTEN. “Hij is al maanden zijn beste vorm kwijt”: Club-verdediger is de schlemiel, middenvelder bij Zulte Waregem krijgt hoogste score
Zoekactie naar jonge vrouw (25) die met fiets in Zenne belandde stopgezet: “Brandweer probeerde haar nog vast te grijpen”
LIVE. Oorlog in Oekraïne: volg hier alle nieuws over de Russische invasie