Belgische automobilist omgekomen bij ongeval in Zwitserland: wagen vliegt uit de bocht en komt meters lager tot stilstand
© Polizei Wallis
Een Belgische automobilist is dinsdag om het leven gekomen bij een ongeval in Val d’Anniviers, in het Zwitserse kanton Wallis.
jvhBron: Belga, Blick
De 76-jarige man vloog dinsdagnamiddag omstreeks 15.15 uur uit de bocht, en ging meermaals over de kop. De auto donderde verscheidene meters naar beneden, en kwam op het gazon van een woning tot stilstand.
Ondanks de eerste hulp die getuigen van het ongeval al snel toedienden, liet de bejaarde man ter plekke het leven, zo deelde de politie van het kanton woensdag mee. De Belg was in de streek gedomicilieerd. Een onderzoek werd geopend om de oorzaak van het ongeval te achterhalen.
© Polizei Wallis
Beste van Plus
Lees ook
Inwoners van Indonesisch eiland dagen Zwitserse cementfabrikant voor de rechter wegens klimaatschade
Zwitserse politie vindt twee lichamen na lawine, link met vermiste Belg en Française?
Belg en Française sinds dinsdag vermist in Zwitserland
Nederlandse wingsuit-parachutist omgekomen bij mislukte sprong in Zwitserse bergen
Video
Hoofdpunten
Belgisch koppel weigert vliegticket voor baby te kopen en laat kind achter in Israëlische luchthaven
FBI valt binnen in strandhuis van Joe Biden
“Veel schildklierkankers bij vrienden, allemaal geboren in het Tsjernobyl-jaar”: is ongeruste vaststelling toeval of niet?
Parket gaat in beroep tegen vrijlating van ‘Eveline’: G.R. (29) blijft langer in de cel
Man (76) in kritieke toestand nadat hij met fiets van zeedijk rijdt