Jelle Cleymans gaat op Joe presenteren
© Zot Gedraaid
Jelle Cleymans (36) kruipt opnieuw achter de microfoon. Voor een zanger niet zo verwonderlijk, maar hij doet het dit keer als presentator bij radiozender Joe.
Cleymans zal vanaf oktober te horen zijn op de zender. Onbekend met de radio en Joe is hij allerminst. Hij zat onlangs in de jury van de zoektocht naar de eerste Joe Lage Landen Ster van 2022. En hij presenteerde een radioshow op de digitale zender, waarin hij als presentator de finalisten aan Vlaanderen voorstelde. “Elf jaar geleden zette ik mijn eerste stappen bij Joe in duo met Alexandra Potvin en als vervanger van Raf Van Brussel”, zegt hij. “Nu is de zender hard gegroeid en zelfs de nummer drie van Vlaanderen. Terugkeren naar deze warme groep van radiodj’s die bovendien nog eens ontzettend fijne radio maken, voelt ongelofelijk. Ik kan niet wachten om voor het eerst iets in de microfoon te zeggen.” Eerder was Cleymans ook al te horen als presentator bij Radio 2.
Lees ook
Eindelijk gaat ‘Vergeet Barbara’ van start, de musical waarmee Gert Verhulst hulde brengt aan zijn idool Will Tura
Sommigen trokken zich terug uit de schijnwerpers, anderen schopten het tot de BBC Radio: hoe gaat het nog met acteurs van ‘Spring’?
Jelle Cleymans klaagt over aspect in ‘Thuis’: “Dat is echt totaal onnozel”
RECENSIE. ‘Roubaix’ van Jelle Cleymans: Ideale schoonzoon huldigt vallen-en-weer-opstaan ***
Video
Meer showbizz
Huilende Gert Verheyen over het weggaan bij zijn vrouw en kinderen: “Schuldgevoel voor altijd”
‘Thuis’-actrice Tine Priem deelt openhartige post over burn-out: “Zoveel willen doen, maar niets lukte nog”
Beyoncé bevestigt status als ultieme popster op Grammy’s: “Wie haar wil overtreffen, zal zijn teentjes moeten uitkuisen”
OPROEP. Zag jij ‘Titanic’ 25 jaar geleden in de bioscoop?
Vrouw van George Clooney komt naar KU Leuven voor eredoctoraat