AA Gent grijpt naast Roman Bezus, die voor... hun volgende Europese tegenstander Omonoia Nicosia kiest
AA Gent grijpt naast ex-speler Roman Bezus. De Buffalo’s hadden een nieuw contractvoorstel in petto voor de 31-jarige Oekraïense middenvelder maar die koos uiteindelijk voor de Cypriotische tegenstander van AA Gent in de laatste voorronde van de Europa League.
ssg
Vorig jaar was Omonoia Nicosia nog de tegenstander van Antwerp. De Antwerpenaren konden zich toen pas na verlengingen en strafschoppen kwalificeren voor de groepsfase van de Europa League.
De wedstrijden worden gespeeld op 18 en 25 augustus. De loting voor de groepsfase van de Europa League vindt plaats op 26 augustus. Verliezende teams van de play-offronde van de Europa League worden opgevist in de groepsfase van de Conference League.
Beste van Plus
Lees ook
Roman Bezus weigerde niet alleen AA Gent: nog drie Belgische clubs klopten aan
AA Gent doet contractloze Roman Bezus nieuw voorstel
Roman Bezus neemt dit weekend afscheid van de Buffalo’s: “Trainen zonder te huilen was onmogelijk”
SJOTCAST SPECIAL. Bekerwinnaar Matisse Samoise: “Hanche-Olsen heeft zich na de finale over mij ontfermd. Allez, zodat ik niet zonder drank viel”
Video
Hoofdpunten
CAFÉ KOERS. Verdijck: “Van Aert is vooral bezig met de gaten op zijn palmares op te vullen. Dit cadeau voor Laporte is een goede zet”
Even reed ze nog verkeerd, maar Marlen Reusser wint Gent-Wevelgem na solo (terwijl Lotte Kopecky op bizarre wijze valt in finale)
Hoe de puzzelstukjes voor Wout van Aert in elkaar vallen richting Ronde van Vlaanderen: “Maar ik roep me niet uit tot de topfavoriet”
“Dat je in een een-tweetje onderling kan afspreken wie wint, dat zegt alles over de verpletterende dominantie van Jumbo-Visma”
Wout van Aert (die sukkelt met champagne) legt uit waarom hij zege Gent-Wevelgem aan Christophe Laporte schonk: “Makkelijke beslissing”