Koen Wauters haalt finish van allereerste halve triatlon: “Ik heb genoten van alle aanmoedigingen”
© Ironman The Netherlands
Koen Wauters heeft in het Nederlandse Maastricht zijn allereerste halve triatlon gefinisht. De zanger van Clouseau kwam na 6 uur, 45 minuten en 38 seconden over de eindstreep. “Ik had het vooral zwaar met het lopen”, stelde hij in een reactie na de finish.
Wauters had begin juli al een kwarttriatlon afgewerkt in Kinrooi. Zondag volgde een nog grotere test: de 70.3 Ironman van Maastricht, ofwel 1.900 meter zwemmen, 90 kilometer fietsen en een halve marathon (21 kilometer lopen, red.). “Het zwemmen ging goed, het fietsparcours was mooi. Maar het lopen blijft voor mij het zwaarste onderdeel, of het nu op het einde of het begin is (lacht). Het was fantastisch, ik heb genoten van alle aanmoedigingen en de sfeer”, vertelde Wauters aan de finish tegenover 3athlon.be.
Het tv-gezicht en zanger van Clouseau gaf aan dat het wellicht niet zijn laatste triatlon geweest zal zijn. “Ik vind de kennismaking met de triatlongemeenschap heel leuk. Als het in mijn Clouseau-agenda past, dan doe ik met veel plezier nog een triatlon mee”, klinkt het.
Bekijk de aankomst van Koen Wauters en zijn korte interview vanaf 4u12 in deze video:
Lees ook
Koen Wauters en special olympiër Gilles Dupont presenteren samen VTM-programma ‘Alles voor de Spelen’
Koen Wauters en Margriet Hermans op schattenjacht in ‘Eenmaal andermaal’
Porsche van 2 miljoen euro pronkstuk op drukbezochte beurs voor oldtimers: “Deze auto’s zijn oud, maar niet dood”
Koen Wauters, Ann Wauters en Georges-Louis Bouchez wagen zich in nieuw tv-programma aan “zwaarste training ter wereld”
Video
Hoofdpunten
Politie start onderzoek naar beelden van jongen die leeftijdsgenoot bedreigt met mes: “Zulke jonge mensen, dat is uitermate verontrustend”
Waarom het moment van de Russen bij Bachmoet voorbij lijkt
Steeds minder supporters bij amateurclubs? Zij pakken dat slim aan: “Ik kan het alle clubs aanraden”
Dienst boekhouding Kamer adviseert om onwettige pensioenbonussen niet terug te vorderen: “Kostprijs hoger dan de bedragen”
Twee complete tegenpolen, een tuinman en een single mama met een bijzondere vraag: kandidaten ‘Blind Gekocht’ bekendgemaakt
Beste van Plus
Piloot in opleiding beleeft bange momenten wanneer deur van vliegtuig plots openzwaait tijdens vlucht
Gwenny en Marino verwelkomen hun 13de kind met de letters A, E, L en X: “Een verrassing, maar meer dan welkom”
“En dat is mijn eerste opdracht? Ouch!”: makelaar Kinga wordt meteen op de proef gesteld in ‘Blind gekocht’
Bezorger Amazon levert pakketje af… midden in gewapende politie-interventie