Cyriel Dessers ziet doelpunt afgekeurd worden door VAR, maar knokt zich wel naar eerste punt met Cremonese

 ©  ISOPIX

De kop is eraf voor promovendus Cremonese in de Serie A. Op de vijfde speeldag knokte het zich zondagnamiddag naar zijn eerste punt na een 0-0 gelijkspel tegen Sassuolo in eigen huis.

Maarten VanhoofBron: BELGA

Cyriel Dessers dacht na het half uur de score geopend te hebben voor Cremonese, maar de VAR keurde de treffer af wegens buitenspel. Dessers, die nog steeds op zoek is naar zijn eerste goal voor zijn nieuwe club, mocht bij het ingaan van het slotkwartier gaan rusten.

Cremonese schiet evenwel weinig op met de puntendeling. Het staat nog steeds voorlaatste in het klassement. Sassuolo staat met zes punten uit vijf wedstrijden op een elfde plaats.

Aangeboden door onze partners