Vijf getuigen aangeduid voor huwelijk prinses Maria Laura en haar partner William Isvy
© Belga
Voor de huwelijksceremonie van prinses Maria Laura en haar partner William Isvy zaterdag in de Sint-Michiels- en Sint-Goedelekathedraal zijn vijf getuigen aangeduid. Het gaat om Elisabetta de Belgique, Ferdinand Brunet, Astrid en Joseph von Liechtenstein en Olympia Napoleon-Bonaparte
.
Elisabetta de Belgique, die als roepnaam Lili heeft, is de echtgenote van prins Amedeo, de oudste broer van Maria Laura.
Ook prinses Astrid en prins Joseph van Liechtenstein zijn gevraagd. Daarnaast is er nog Olympia Napoléon Bonaparte. Zij trouwde met Jean-Christophe Napoléon Bonaparte, maar is de dochter van de zus van prins Lorenz en zo dus de nicht van Maria Laura.
Tot slot is er nog de onbekende naam Ferdinand Brunet. Mogelijk is hij een vriend van het paar.
Maria Laura trouwt op 10 september in Brussel met haar partner William Isvy. De burgerlijke trouw vindt plaats in het Brusselse stadhuis. De ceremonie zal ongeveer een half uur duren. Enkel de intieme kring zal aanwezig zijn.
In de namiddag gaat het naar de Sint-Michiels en Sint-Goedelekathedraal voor een trouwceremonie die wordt voorgegaan door de aartsbisschop van Mechelen-Brussel Jozef de Kesel. In totaal zijn er 500 personen uitgenodigd om het huwelijk in de kathedraal bij te wonen. De dienst start om 14.30 uur en duurt 1 uur en 15 minuten. Tijdens de dienst zullen zowel katholieke als joodse liederen voorkomen.
De 34-jarige Maria Laura is de oudste dochter van prinses Astrid en prins Lorenz. Ze woont en werkt al jaren in Londen. Haar verloofde William Isvy (30) is geboren in Parijs en is de zoon van een Britse moeder en een Frans-Marokkaanse vader. William Isvy bracht het grootste deel van zijn jeugd door in Londen en studeerde financiën in het Canadese Montreal. Tegenwoordig werkt hij in Londen in het vermogensbeheer. Het koppel deelt een passie voor reizen en tennis.
Lees ook
Hoe prinses Astrid keer op keer geslaagde statements maakt met haar outfits tijdens buitenlandse reizen
Prinses Maria Laura laat discretie een beetje varen voor huwelijk in Brussel, maar wuiven zit er nog niet in
Prinses Astrid vol lof over toekomstige schoonzoon: “Veel gelijkenissen met zijn schoonvader”
ROYALS. Huwelijksklokken, een nieuwe tattoo en een prinses op missie
Video
Hoofdpunten
Federale pensioendienst stuurt dossier rond onwettige pensioenbonussen van topambtenaren door naar federaal parket
Jeroom verliest moeder aan kanker
Evi Hanssen beleeft de eerste ochtend zonder moeder: “Toen liet de dokter haar inslapen. Ze bleef machtig mooi”
DE FOLDERVRETER. “Een top- maar ook een flopdeal bij zowel Albert Heijn als Auchan én hier koop je de goedkoopste lasagne”
Giraf geboren in Pairi Daiza: “Gezond jong van 70 kilo en bijna 150 centimeter”
Beste van Plus
Verwarring alom: Vlaamse vrouw ontdekt dat ze huis in Spanje heeft, of toch niet?
Kerkje dat onder water stond na zestig jaar opnieuw zichtbaar door langdurige droogte in Catalonië
Dertiger verzorgt zichzelf met diepvriesfrieten na steekvlam uit pizzaoven
Madonna werkt aan nieuwe muziek en doet een beroep op Scandinavische hitmachine