Naast de rode loper kiest Harry Styles voor dit simpele haaraccessoire
© GC Images
Harry Styles en haar, het zijn twee begrippen die al sinds het begin van zijn carrière hand in hand gaan. Aanvankelijk stond hij bekend om zijn lange lokken, toen zette hij de schaar erin en nu zit hij ergens tussenin. Noch lang, noch kort. Niet altijd even handig, maar daar bedacht de zanger een goede oplossing voor: de haarclip.
Wanneer Styles op het podium of op de rode loper staat, krijgt hij uiteraard hulp van een professional om zijn kapsel in bedwang te houden. Intussen werkt hij al enkele jaren samen met Ayae Yamamoto, die ervoor zorgt dat zijn kapsel steevast netjes in de plooi ligt wanneer hij in het centrum van de belangstelling staat.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Tijdens zijn vrije tijd liggen de zaken echter anders. Harry Styles kiest dan, zowel voor zijn kleding als voor zijn kapsel, vaak voor een minder gelikte look. Niemand heeft tenslotte zin om élke ochtend urenlang voor de spiegel te staan om het perfecte kapsel te creëren. Om zijn haren toch een beetje in bedwang te houden, doet Styles off duty daarom vaak een beroep op een haarclip. Simpel, goedkoop en handig. Bovendien kan je de zanger makkelijk thuis kopiëren zonder een haarstylist nodig te hebben.
© GC Images
Beste van Plus
Lees ook
Harry Styles voert opmerkelijke traditie uit tijdens concert in Australië: “Ik schaam me”
Harry Styles domineert prestigieuze Brit Awards: popster mag vier beeldjes mee naar huis nemen
Beyoncé wint meeste Grammy Awards ooit (op show waarvoor ze te laat kwam)
De lijst met sterren die naar ons land komen dit jaar, wordt steeds langer
Video
Hoofdpunten
Vernietigende drone-aanval toont Russische zwakte: “Oekraïens offensief kan niet lang meer duren”
Agent schiet patiënt dood in psychiatrisch ziekenhuis in Ukkel: man dreigde met steekwapen
Zij werden slachtoffer van beruchte kotfamilie Appeltans: “Die rattenbeet maakte me ziek, maar het gebouw zelf ook”
Gesprekken tussen Poetin en Xi afgelopen: Russische president verzekert China van energievoorziening “op lange termijn”
Belg die 145 miljoen euro won met EuroMillions meldt zich bij Nationale Loterij
Gwyneth Paltrow voor rechter na ernstig skiongeval: “Ze stond recht en skiede weg, terwijl mijn cliënt zwaargewond in de sneeuw lag”
Ex-vriendin klaagt Bad Bunny aan voor 40 miljoen
Moeilijke huizenjacht voor Jennifer Lopez en Ben Affleck: al drie keer besloten ze om een huis toch niet te kopen
Audi gaat nu ook vergroenen ín de wagen dankzij de ‘car plant’