Een kanonskogel op z’n 41ste: Spaanse veteraan Joaquin wordt op prachtige wijze oudste doelpuntenmaker in Europa League
© AFP
Betis blijft voorlopig foutloos in Groep C van de Europa League na een 3-2 overwinning tegen het Bulgaarse Ludogorets. Opvallend daarbij was het doelpunt van Joaquin. Die werd met zijn 41 jaar en 56 dagen de oudste doelpuntenmaker ooit in de competitie.
Vincent Van Genechten
Het doelpunt:
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Beste van Plus
Lees ook
Real Madrid blijft opnieuw op gelijkspel steken: Thibaut Courtois toont zich, maar Barcelona loopt opnieuw uit in La Liga
Deze vijf wedstrijden mag u dit weekend niet missen: Romelu Lukaku hoopt op eerste basisplaats, Duivels duel op zaterdagmiddag
Antoine Griezmann scoort olympische goal en loodst Atlético Madrid voorbij Real Betis
Deze wedstrijden mag u dit weekend niet missen: de verrijzenis van Hazard, de Clasico bij de vrouwen en doelpuntenfestival in spe
Video
Hoofdpunten
De democratie is wereldwijd in gevaar: geen enkele regio ontsnapt
Huisarts vrijuit voor dood Fiona (8), maar wel schuldig aan onopzettelijke slagen: “Ze schoot tekort in haar zorgvuldigheidsplicht als dokter”
Heeft de mol een geniaal afleidingsmanoeuvre uitgekiend of gaf de broodrooster al een hint? Dit zijn de theorieën over ‘De mol’
Hoofdaanklager Internationaal Strafhof: “Internationaal arrestatiebevel tegen Vladimir Poetin geldt levenslang”
Bruce Willis spreekt voor het eerst voor de camera sinds diagnose met frontotemporale dementie, echtgenote deelt emotionele video: “Ik ben de dag begonnen met te huilen”