Guy Niv (Israel - Premier Tech) beëindigt op zijn 28ste zijn wielercarrière: “De moeilijkste beslissing die ik ooit heb genomen
Guy Niv zet op 28-jarige leeftijd een punt achter zijn wielercarrière. Dat bevestigt hij maandag op de website van zijn ploeg Israel - Premier Tech.
“Het is de moeilijkste beslissing die ik ooit heb genomen, maar het inwendige vuur dat mij vooruitstuwde sinds ik begon met koersen, is uitgedoofd”, zegt hij. “Voor velen zal dit als een verrassing komen, maar mijn naasten weten dat ik hier al langer over nadacht. Er zijn veel redenen, maar de belangrijkste is dat ik niet langer de drive en de motivatie heb die essentieel zijn om de hoogtes te bereiken waartoe ik als profrenner in staat ben.”
Niv reed zes grote rondes en werd in 2020 de eerste Israëliër aan de start van de Ronde van Frankrijk. Die reed hij uit als 139e. Afgelopen zomer werd hij bij zijn tweede deelname 76e. De Israëliër behaalde sinds zijn profdebuut in 2017 een overwinning, het nationaal kampioenschap tijdrijden in 2019.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Beste van Plus
Lees ook
Yves Lampaert probeert bij Soudal-Quick Step de meubelen te redden in Harelbeke: “Nog niet volledig hersteld van waaiergeweld”
Zieke Sep Vanmarcke en Tim Declercq geven in laatste instantie verstek voor Classic Brugge-De Panne
Italiaanse veteraan begint aan het seizoen in Coppi & Bartali
Giacomo Nizzolo nog steeds niet inzetbaar, Israel-Premier Tech wil aanvallend koersen in Classic Brugge - De Panne
Video
Hoofdpunten
Beelden opgedoken van incident met 3-jarig kind in show Theo Maassen: “Wat een idee”
Union ziet Victor Boniface na één seizoen alweer vertrekken (maar rekent wel op de jackpot)
Familie doodongerust nadat Davy (34) uit het niets opgepakt wordt in Mexico: “Waren het zelfs echte politieagenten?”
Opnieuw tranen in ‘Boer zkt vrouw’, maar deze keer bij andere boer
Nog altijd veel manschappen tekort bij speurders die de zwaarste misdaden in ons land moeten oplossen