Recordscore voor een Britse zanger

© Evan Agostini/Invision/AP

Harry Styles (28) is wereldwijd echt wel de grote muziekster van het moment. Zo breekt hij een bijzonder record in de Verenigde Staten.

Tom Vets

Zijn grote hit As it was, die ook bij ons wekenlang aan de top van de Ultratop stond, gaat in de Verenigde Staten nu zijn vijftiende week in als koploper in de officiële Billboard Hot 100. Nooit eerder stond een Britse artiest zolang op de eerste plaats. Styles doe hiermee beter dan landgenoten Mark Ronson (in duo met Bruno Mars) en Elton John.

Met respectievelijk de hits Uptown funk en Candle in the wind mochten ze veertien weken lang de invloedrijke hitlijst aanvoeren. Als Harry het ultieme record van langst genoteerde single op de eerste plaats wil binnenhalen, moet hij nog een maand standhouden.

Van alle soloartiesten zijn het Lil Nas X en Billy Ray Cyrus die met Old Town Road negentien weken op één stonden.

Aangeboden door onze partners

Lees ook