FOTO’S. Veel bekend volk op rode loper van ‘Rebel’: hoog bezoek van prinses Delphine, vriendin Mathias Coppens met bolle buik
© Olivier Matthys
‘Rebel’, de nieuwste film van het regisseursduo Adil El Arbi en Bilall Fallah, is afgelopen weekend in Belgische première gegaan en dat zullen ze in Brussel geweten hebben. Heel wat bekend verzamelde er op de rode loper en zelfs prinses Delphine van België was erbij.
Presentatrice en seksuologe Goedele Liekens was ook van de partij. — © BELGA
Loubna khalkhali, de vrouw van Adil, kon uiteraard niet ontbreken. — © Olivier Matthys
Yentl Keuppens (rechts) en een vriendin — © BELGA
Acteur Saïd Boumazoughe en zijn partner Hajar — © Olivier Matthys
Hoog bezoek want prinses Delphine van Saksen-Coburg was er ook bij. — © Olivier Matthys
Acteur Christophe Haddad en zijn echtgenote en model Sanne de Regt. — © Olivier Matthys
Mathias Coppens samen met zijn zwangere vriendin Linn — © Olivier Matthys
Ook actrice Hilde De Baerdemaeker kwam een kijkje nemen — © BELGA
Miss België 2022 Chayenne Van Aarle stond ook op de rode loper en bracht zelfs haar lint mee. — © BELGA
Acteur Bert Verbek — © BELGA
Meer showbizz
Chef Blom in ‘Special Forces: wie durft die wint’ heeft één favoriet: “De keuze was: ofwel pas je jezelf aan, ofwel stopt het hier”
Taylor Swift en Matty Healy alweer uit elkaar
Britse prinses Eugenie bevallen van zoontje
Gert Verhulst leest haatberichten over zichzelf voor: “Ik denk dat soms ook, maar ik gooi het niet online”
Rock Werchter maakt vervanger van Stromae bekend