Voetbal

OVERZICHT. Alle doelpuntenmakers in het West-Vlaamse voetbal van afgelopen weekend

Dempsie Dumoulin scoorde voor Houthulst. © Bart Vandenbroucke

Hieronder vindt u een overzicht van alle doelpuntenmakers van alle wedstrijden uit het West-Vlaamse voetbal van afgelopen weekend.

CHALLENGER PRO LEAGUE

Excelsior Virton - Club NXT 3-3

4’ Anne 1-0, 9’ Mbamba 1-1, 25’ Sabbe 1-2, 45’ Droehnle 2-2, 50’ Homma 2-3, 69’ Anne (str.) 3-3

Jong Genk - FCV Dender 0-2

75’ Lallemand 0-1, 84’ Rajsel 0-2

Lommel SK - RWDM 2-1

62’ Dos Santos 1-0, 84’ Belghali 2-0, 88’ Biron (str.) 2-1

Beerschot - SK Deinze 2-0

40’ Baeten (str.) 1-0, 49’ Thorisson 2-0

SK Beveren - Lierse 5-0

25’ Costa (str.) 1-0, 31’ Barry 2-0, 53’ Hoggas 3-0, 54’ Barry 4-0, 67’ Coopman 5-0

.

1STE NATIONALE

Dessel Sport - KVK Ninove 1-3

24’ Nzembele 0-1, 49’ Osei-Berkoe 1-1, 73’ en 90’ Romero Gomez 1-2 en 1-3

Thes Sport - OH Leuven B 3-1

19’ Gilis 0-1, 38’ en 59’ Swinnen 1-1 (str.) en 2-1, 68 Bertaccini 3-1

Francs Borains - Winkel Sport 2-0

60’ Chaabi 1-0, 70’ Chevalier (str.) 2-0

Olympic Charleroi - FC Luik 0-0

Rupel-Boom - Hoogstraten VV 1-1

62’ Mwenda 1-0, 88’ Meeuwis (str.) 1-1

La Louvière - Sp. Charleroi B 1-0

76’ Fiore 1-0

Young Reds Antwerp - Mandel United 0-1

47’ Kamara 0-1

FC Knokke - Jong AA Gent 1-3

23’ Mukuna 0-1, 54’ Kunda Media 1-1, 84’ Igbokwe 1-2, 87’ Arthur 1-3

KVK Tienen - Patro Eisden 0-4

45’ Bounou 0-1, 47’ Ferber 0-2, 63’ Bamona Lubelu 0-3, 72’ Bounou 0-4

Wezet - SK Heist 1-1

43’ Bonemme 1-0, 77’ Colman 1-1

.

2DE AFDELING VV A

Jong Essevee - SV Oostkamp 3-1

11’ Sylla 1-0, 23’ Demuynck 2-0, 49’ Sylla 3-0, 86’ Vanhaecke 3-1

Lokeren-Temse - Erpe-Mere 3-0

11’ Van Moerzeke 1-0, 81’ Casagolda 2-0, 89’ El Banouhi 3-0

RC Gent - Olsa Brakel 3-0

34’ Addo 1-0, 86’ Hebbelinck 2-0, 90’ Addo 3-0

RFC Wetteren - Sparta Petegem 1-2

10’ Maes 0-1, 55’ Willemyns 1-1, 78’ Berwouts 1-2

KVK Westhoek - SV Oudenaarde 1-2

7’ Coppin 1-0, 15’ en 74’ Demets 1-1 en 1-2 (str.)

FC Gullegem - SC Dikkelvenne 3-1

7’ en 11’ Boguhe 1-0 en 2-0, 27’ Van Vaerenbergh (str.) 2-1, 64’ Boguhe 3-1

KVV Zelzate - KM Torhout 1-0

73’ Franki 1-0

FC Merelbeke - RC Harelbeke 1-1

24’ Binst 1-0, 32’ Vanhulle 1-1

.

3DE AFDELING VV A

SK Roeselare-Daisel - Elene-Grotenberge 3-2

6’ Hellinckx 0-1, 11’ Descheemaecker 1-1, 22’ Mertens 1-2, 54’ Descheemaecker 2-2, 90’ Bakelandt 3-2

Eendracht Aalter - SV Rumbeke 0-0

Tempo Overijse - SC Wielsbeke 4-0

54’ Delorge 1-0, 60’ Maluka (str.) 2-0, 65’ Delorge 3-0, 90’ Dehond 4-0

Wolvertem Merchtem - FC Eppegem 0-0

VW Hamme - KVE Drongen 0-0

HO Kalken - Jong Lede 1-1

19’ Van Peteghem (str.) 0-1, 34’ De Brabander 1-1

Avanti Stekene - Eendracht Wervik 3-1

22’ Vandepitte (str.) 0-1, 48’ D’Heer 1-1, 49’ Melens (str.) 2-1, 87’ De Rudder 3-1

Voorde-Appelterre - SV Anzegem 1-2

2’ Lecour 0-1, 83’ De Greef (str.) 1-1, 90’ De Bruycker 1-2

.

1STE PROVINCIALE

SV Diksmuide - RC Lauwe 2-1

21’ Cardon 1-0, 33’ Benaïssi 2-0, 80’ Vandendriessche 2-1

SV Wevelgem City - SV Veurne 4-0

8’ Bourgeois 1-0, 17’ D. Meulenyzer 2-0, 50’ en 60’ Bourgeois 3-0 en 4-0

Sparta Heestert - Sassport Boezinge 0-1

19’ Laevens 0-1

SK Oostnieuwkerke - SV Jabbeke 1-0

41’ Dumoulin 1-0

FC Varsenare - FC Meulebeke 3-1

7’ Camara 1-0, 76’ Janssens 2-0, 82’ Beernaert 3-0, 90’ Owusu 3-1

Excelsior Zedelgem - Deerlijk Sport 1-3

36’ Dutoit 0-1, 45’ Honoré 0-2, 82’ Vyaene 1-2, 85’ Vandendriessche 1-3

FC Moen - WS Lauwe 3-1

6’ Garrevoet 1-0, 29’ Dos Santos 2-0, 38’ Garrevoet 3-0, 49’ Bara 3-1

SC Blankenberge - RC Waregem 4-1

15’ Christiaens 0-1, 20’ Vandewalle 1-1, 53’ en 59’ Gianni Longueville 2-1 en 3-1, 89’ Vandewalle 4-1

.

2DE PROVINCIALE A

Winkel Sport B - KVK Avelgem 1-1

37’ Delvar 0-1, 89’ Grymonprez 1-1

SV Moorsele - SK Geluwe 1-1

6’ Vanderstraeten 1-0, 88’ Denorme 1-1

EVC Beselare - SK Beveren-Leie 0-0

SV Moorslede - SK Vlamertinge 2-0

57’ en 80’ Samba 1-0 en 2-0

RC Bissegem - Zwevegem Sport 2-1

41’ Delrue 1-0, 57’ Derycke 2-0, 77’ Deveugele 2-1

SK Nieuwkerke - BS Geluveld 1-0

62’ Hamers 1-0

FC Poperinge - Dottenijs Sport 1-0

84’ Bafcop (str.) 1-0

SC Zonnebeke - SK Westrozebeke 1-1

69’ Raes 0-1, 83’ Bouckaert 1-1

.

2DE PROVINCIALE B

Dosko Beveren - FC Lichtervelde 0-2

75’ Desendre 0-1, 82’ Quartier 0-2

Club Roeselare - FC Lissewege 1-1

56’ Lubaszka (str.) 1-0, 65’ Braems 1-1

VV Koekelare - Dosko Kanegem 2-0

16’ Verhelst (str.) 1-0, 62’ Mombert 2-0

SC Lombardsijde - SK Snaaskerke 0-1

33’ Vandenbrande 0-1

VV Tielt - SV Loppem 3-2

4’ Verhaeghe 1-0, 27’ Onderbeke 1-1, 29’ Maes 2-1, 76’ Boutakrourt 3-1, 78’ Gilliaert 3-2

VC Ardooie - WS Houthulst 4-2

2’ Dumoulin 0-1, 14’ Cortvriendt (own) 0-2, 49’ Van Bruwaene 1-2, 72’ en 83’ Verlinde 2-2 en 3-2, 90’ Van De Putte 4-2

Jong Male - SKV Zwevezele 4-3

14’ Ide 1-0, 20’ De Swarte 2-0, 31’ Belpaire 3-0, 49’ Ide 4-0, 68’ Trioen 4-1, 70’ Verhelst 4-2, 90’ Vanhee (own) 4-3

FC Heist - SV Bredene 2-1

9’ Moss 0-1, 40’ Delporte 1-1, 64’ Maene 2-1

.

3DE PROVINCIALE A

FC Aarsele - Daring Ruddervoorde 3-1

54’ Van Autryve 1-0, 67’ Couwyzer 1-1, 82’ en 90’ Redant 2-1 en 3-1

SV Pittem - VKSO Zerkegem 6-3

1’ Kindt 1-0, 9’ Moerman 1-1, 16’ Kindt 2-1, 38’ Babylon 3-1, 44’ Bekaert 3-2, 72’ De Smet 4-2, 75’ Kindt 5-2, 78’ Moerman 5-3, 87’ Kindt (str.) 6-3

VK Dudzele - HO Oedelem 0-4

27’ Corselis 0-1, 55’ De Cuyper 0-2, 75’ Staute 0-3, 86’ Cappelle (own) 0-4

Vamoes Zandvoorde - FC Veldegem 0-5

4’ Lippens 0-1, 7’ Lescrauwaet 0-2, 54’ Herssens 0-3, 72’ Van Eenoo 0-4, 85’ Puype 0-5

Dosko Sint-Kruis - VVC Beernem 2-1

30’ Vandekeere 1-0, 47’ Verheyen 2-0, 83’ Depauw 2-1

WS Oudenburg - Eendracht Brugge 4-1

6’ Dutrieux 0-1, 21’ Declercq 1-1, 50’ Verhelst (str.) 2-1, 54’ Neudt 3-1, 70’ Laleman 4-1

Daring Brugge - Eendracht De Haan 2-1

2’ Compernolle 1-0, 28’ Groenemans 1-1, 55’ Cleenwerck 2-1

SK Eernegem - FC Damme 2-1

36’ Dobbelaere 1-0, 45’ De Rop 2-0, 68’ Danese 2-1

.

3DE PROVINCIALE B

Merkem Sport - TSC Proven 2-1

37’ Geldof 1-0, 80’ Busschaert 2-0, 91’ Rosseel 2-1

SK Zillebeke - Komen-Neerwaasten 2-2

16’ Lepercq 1-0, 37’ Thiery 1-1, 52’ D’Angelo 1-2, 65’ Lepercq 2-2

RC De Panne - SK Staden 1-2

13’ Vangenechten (str.) 0-1, 37’ Jacobs 0-2, 40’ Protin 1-2

VP Gits - SK Roeselare-Daisel B 3-1

12’ Degrande (str.) 1-0, 14’ Vanhuyse 1-1, 58’ Moeyaert-Dejonckheere 2-1, 80’ Pauwels 3-1

Eendracht Hooglede - Sparta Kruiseke 7-1

1’ Piceu 1-0, 11’ Nuytten 1-1, 16’ Piceu 2-1, 36’ en 47’ Deckmyn 3-1 en 4-1, 61’ Piceu 5-1, 72’ en 77’ Verlinde 6-1 en 7-1

VKW Vleteren - Sporting Keiem 2-3

12’ Blomme 1-0, 32’ Coene 2-0, 55’ Acke 2-1, 62’ Vancanneyt 2-2, 93’ Verslype 2-3

Sparta Dikkebus - VC Ichtegem 3-2

10’ De Wandel 0-1, 33’ Dieryck 1-1, 54’ Beckaert 2-1, 70’ Vandecasteele 3-1, 87’ Mattheus 3-2

US Ploegsteert - SV Diksmuide B 3-3

2’ Attout 1-0, 15’ en 52’ Vandenschrick 1-1 en 1-2, 63’ Attout 2-2, 79’ Bronchain 2-3, 86’ Tordeur 3-3

.

3DE PROVINCIALE C

BV Otegem - NS Heule 2-0

31’ Goethals 1-0, 75’ Verpoort 2-0

SC Oostrozebeke - Mandel United B 1-1

37’ De Coninck 1-0, 55’ Khalil El-Sayed 1-1

Jong Helkijn - FC Lendelede 1-2

34’ Vanschamelhout 1-0, 55’ Levecque 1-1, 87’ Himpe 1-2

GD Ingooigem - SV Moorsele B 3-0

6’ Steelandt 1-0, 87’ Verhaeghe 2-0, 90’ Steelandt 3-0

RC Waregem B - SV Kortrijk 2-2

27’ Laurez 1-0, 73’ Van Maeldergem 2-0, 74’ Oplinus 2-1, 80’ Bruneel 2-2

SV Ingelmunster - Olympic Ledegem 0-1

90’ Verlinde 0-1

OG Stasegem - FC Aalbeke 1-1

6’ Loin (own) 0-1, 45’ Vauterin 1-1

FC Marke - VV Emelgem-Kachtem 1-1

46’ Lievens 0-1, 80’ Tieberghien 1-1

.

4DE PROVINCIALE A

WS Houthulst B - JV Lo-Reninge 3-2

7’ Bucoveanu 1-0, 50’ en 58’ Notredame 1-1 en 1-2, 73’ en 85’ Vanacker 2-2 (str.) en 3-2

FC Beaufort - Koksijde Oostduinkerke 3-4

13’ en 42’ Vander Biest 0-1 en 0-2, 47’ Bertier 1-2, 63’ Berquin 1-3, 70’ Paillard 1-4, 79’ Pattyn 2-4, 86’ Bertier 3-4

WS Adinkerke - FA Nieuwpoort 2-0

35’ Lootens (own) 1-0, 60’ Deprez 2-0

Fusion Oostende - WS Bulskamp 5-0

11’ Dable 1-0, 17’ Van Cauwenberghe 2-0, 23’, 40’ en 80’ Dable 3-0, 4-0 en 5-0

WS Zarren - EG Gistel 2-0

70’ Castelein 1-0, 84’ Vanden Berghe 2-0

NSVD Handzame - SVD Kortemark 0-1

80’ Baert 0-1

VV Koekelare B - E. Jonkershove 1-8

19’ Doom 0-1, 45’ Lefief 0-2, 47’ Vanlerberghe 0-3, 50’ Doom 0-4, 53’ Bilcke 0-5, 60’ Lefief 0-6, 71’ Samyn 1-6, 73’ De Coninck 1-7, 92’ Derycke 1-8

.

4DE PROVINCIALE B

SV Oostkamp B - FC Knokke B 3-4

30’ Gijdé 1-0, 62’ Trio 1-1, 75’ Aelbrecht 1-2, 81’ Van De Maele 2-2, 87’ Piceu 2-3, 88’ Gharbi (own) 3-3, 89’ Aelbrecht 3-4

VC Wingene - Daring Ruddervoorde B 5-0

13’ Cordie (own) 1-0, 54’ en 58’ De Coninck 2-0 en 3-0 (str.) 68’ Naert 4-0, 75’ Mortier 5-0

SK Wenduine - VV Westkapelle 0-2

35’ en 71’ Marmenout 0-1 en 0-2

SK Steenbrugge - Sint-Joris Sportief 5-0

2’ Buffel 1-0, 4’ Ghimire 2-0, 19’ Baqeri 3-0, 39’ Buffel 4-0, 82’ Reynaert 5-0

KM Torhout B - VV Aartrijke 3-1

4’ Cavey 0-1, 21’ Vereecke 1-1, 40’ Dedeyne 2-1, 54’ Carette 3-1

FC Lissewege B - SC Blankenberge B 1-4

5’ Stevens 0-1, 21’ Opoku 0-2, 33’ Stevens 0-3, 42’ Badji 1-3, 92’ Stevens 1-4

VVC Beernem B - FC Varsenare B 2-4

27’ Dhont 1-0, 44’ Bogaert 1-1, 46’ Ohiaeri 1-2, 53’ Sierens 2-2, 61’ en 70’ Declerck 2-3 en 2-4

FC Heist B - SKD Hertsberge 2-0

12’ Ducoulombier 1-0, 48’ Sarantsetseg 2-0

.

4DE PROVINCIALE C

WS Desselgem - RC Harelbeke B 0-0

Hulste Sportief - Sparta Heestert B 1-0

44’ Vandeputte 1-0

Jong Vijve - SV De Ruiter 0-5

9’ Todts 0-1, 28’ Hemeryck 0-2, 34’ Raveschot 0-3, 58’ en 60’ Hemeryck 0-4 en 0-5

KVK Avelgem B - SV Ingelmunster B 1-0

55’ Desloovere 1-0

WS Bellegem - GL Ruiselede 2-3

5’ Vervisch 0-1, 25’ Standaert 0-2, 68’ Denuit 1-2, 75’ Vervisch 1-3, 87’ Van Daele (own) 2-3

SV Anzegem B - FCE Kuurne B 4-3

18’ Waelkens 1-0, 32’ De Meulemeester 2-0, 36’ Neirynck 2-1, 41’ Delobelle 2-2, 44’ Courtens (str.) 3-2, 52’ Delobelle 3-3, 53’ Lakiere 4-3

KZ Dentergem - FC Marke B 4-1

4’ en 38’ D’Haene 1-0 en 2-0, 45’ Demyttenaere 3-0, 62’ Galloo 3-1, 64’ Viaene 4-1

SV Pittem B - FC Doomkerke 1-4

2’ Barry 0-1, 11’ Verwilst 0-2, 17’ Barry 0-3, 34’ Deman 1-3, 42’ Barry 1-4

.

4DE PROVINCIALE D

Sassport Boezinge B - FC Westouter 1-1

18’ Deforche 0-1, 20’ Deraedt 1-1

FCE Kuurne A - SK Vlamertinge B 4-0

9’ Cottenier (str.) 1-0, 18’ Verschaeve 2-0, 32’ Cottenier 3-0, 91’ Verschaeve 4-0

FC Poperinge B - SK Reningelst 3-0

7’ Baes 1-0, 31’ Leroy 2-0, 32’ Verheye 3-0

GS Voormezele - SV Wevelgem City B 4-1

30’ Beyls 1-0, 37’ Martin 2-0, 47’ Maes 3-0, 54’ Carron 4-0, 84’ Courtens 4-1

Brielen Sport - SK Elverdinge 3-1

2’ Debeuf 1-0, 31’ Roelens 1-1, 49’ Alleman 2-1, 90’ Serruys 3-1

RW Hollebeke - FC Houthem 3-1

6’ Van Brabandt 1-0, 10’ Lemaire 2-0, 30’ Gouman (str.) 2-1, 82’ Meurisse 3-1

Rekkem Sport - FC Passendale 3-0

19’ Duquesne 1-0, 51’ Coussement 2-0, 68’ Duthoit 3-0

Langemark-Poelkapelle - SCT Menen 6-0

25’ Van Eecke 1-0, 26’ Mackelberg 2-0, 34’ Van Eecke (str.) 3-0, 39’ D’Haveloose 4-0, 79’ en 88’ Van Eecke 5-0 en 6-0

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten