Voetbal 3de provinciale B FC Gavere-Asper
Ken Casieris voert met FC Gavere-Asper mee de rangschikking aan: “Hebben een sterke bank die het verschil kan maken”
Ken Casieris wil met Gavere-Asper iedere kans op promotie met beide handen grijpen. — © Geert De Rycke
FC Gavere-Asper won de topper bij leider ESA Bottelare met 1-2 en voert nu samen met VC Nazareth-Eke en Eendracht Machelen-aan-de-Leie de rangschikking aan.
“We begonnen aan de wedstrijd met een domper, want we incasseerden al in de eerste minuut een doelpunt van Florian De Paepe”, aldus de 25-jarige Gavere-Asperaanvoerder Ken Casieris, die zijn vierde competitiedoelpunt scoorde. “We trokken naar de kleedkamer na een evenwichtige eerste helft met een 1-0-achterstand, maar pakten met een veel betere tweede helft uit, waarin we de scheve situatie volledig rechtzetten. Mathias Rouan lukte in het vijfde kwartier via een strafschop de gelijkmaker. Twee minuten later scoorde ik de winnende treffer. Ik had bij mijn doelpunt wel een grote dosis geluk. Het was niet mooi, maar wel zeer efficiënt.”
Heeft FC Gavere-Asper de ambitie om naar tweede provinciale terug te keren?
“We degradeerden in het seizoen 2019-2020 uit tweede provinciale. We zullen iedere kans op promotie met beide handen grijpen, maar het is geen must. We hopen op een goed seizoen en willen in de top vijf meedraaien. Er zijn met kampioen VSV Gent, SV Melsen en KVV Schelde drie sterke teams uit onze reeks gepromoveerd. Zij doen het ook in tweede provinciale zeer goed. Dit betekent dat de kansen op een eindrondeticket groter zijn, maar we gaan onszelf niet onnodig onder druk zetten.”
Waarom liep het vorig seizoen heel wat moeizamer?
“We werden geremd door veel blessureleed. Zo waren onder meer Abdallah Bouchaala en Louis Cremers langdurig out. We hebben een grotere spelerskern dan vorig seizoen, waardoor we bij schorsingen en blessures meer alternatieven hebben. We beschikken in deze campagne over een sterke bank. Er vielen iedere zondag enkele jongens naast de selectie, die ook aan de aftrap zouden kunnen staan.”
Wat verwacht je van de uitwedstrijd van zaterdag bij Cercle Melle?
“Het is een ploeg die het voorlopig iets minder goed doet dan vorig seizoen. Het wordt een moeilijke partij, maar we steken boordevol vertrouwen. We doen bij winst een goede zaak, want er is ook de topper tussen VC Nazareth-Eke en ESA Bottelare.”
Beste van Plus
Lees ook
Tien keer proberen voor één goal en zelfs Seraing verdedigt beter: de schrijnende cijfers van KV Oostende
Huurling Simon Adingra maakt het Loïc Lapoussin steeds lastiger op linkerwingback: “Ik was titularis en verwachtte niet om wisselspeler te worden”
Zomeraankoop Dimitri Lavalée ontpopt zich eindelijk tot leider in Mechelse defensie: “Op de PlayStation is Bates wel beter dan ik”
Tarik Tissoudali wil geen stappen overslaan in zijn revalidatieproces: “Ik zal sterker terugkeren dan tevoren”
Video
Hoofdpunten
Hier wordt nooit meer geskied: het skiverdriet van Frankrijk
Conner Rousseau over de bromance met Bart De Wever en het onderwijs: “Waarom verlagen we de leerplicht niet naar 16?”
Succesvolle vrouwen herkennen wat Sari Kees meemaakte op de Gouden Schoen: “Het is de totale miskenning”
Remco Evenepoel breekt koninginnenrit in San Juan vroeg open, maar blaast finaal zichzelf op: “Dit was een zelfmoordpoging. Ik had beter moeten weten”
Amerikaanse politie geeft beelden vrij van fatale arrestatie Tyre Nichols, inwoners reageren geschokt
Braziliaanse man zet eigen begrafenis in scène om te kijken wie er zou opdagen, maar dat pakt niet goed uit
Buurtbewoners horen vreemde geluiden uit woning komen en staan perplex als ze zien wat het is: “Hij beet een gat door de deur!”
Jonge visser ontsnapt op het nippertje aan zwaardvis
Jongen (15) valt in slaap tijdens verstoppertje in container en wordt zes dagen later bevrijd in ander land: “Hoe hij het overleefd heeft, is een raadsel”