Verbazing is groot bij Koen en Gwenny wanneer ze ‘Extreme makeover’ van hun huis te zien krijgen
In de nieuwste aflevering van Extreme makeover Vlaanderen ging James Cooke met zijn team vrijwilligers aan de slag voor het gezin van Koen en Gwenny. Hun zoontje Ilano heeft een zeldzame ziekte waardoor elk contact UV-licht schade toebrengt. Maar ondanks de flinke uitdaging slaagden ze er wederom in om van het huis weer een veilige thuis te maken.
Bron: Play4
Een tijdje na het programma gingen de makers nog eens terug naar het gezin om te kijken hoe ze het stellen. “De eerste dagen waren we overdonderd, het was een beetje een rollercoaster”, vertelde Koen. “Maar nu begint het allemaal in zijn plooi te vallen.”
(kmlo)
Meer showbizz
Erik Van Looy verwelkomt collega Robin Pront bij ‘De slimste mens ter wereld’
‘Succession’-acteur verkleint zijn huis en maakt er meer dan miljoen euro winst op
“Ik heb mijn familie veel pijn gedaan met mijn fout”: Arnold Schwarzenegger openhartig over affaire en buitenechtelijke zoon Joseph
Geruchten over relatie Hamilton en Shakira laaien weer op nu blijkt dat ze ook op GP van Spanje aanwezig was
Ex-mol Elisabet vraagt in nieuw boek aandacht voor job van spoedarts: “Als je lang moet wachten op de spoed, is dat positief”