Madonna gaat nog een stapje verder op Instagram met topless foto
Madonna zit nog steeds lekker in haar vel en besluit dat met de rest van de wereld te delen. Haar borsten krijgen deze keer alle vrijheid en daar deelde ze foto’s van op haar Instagram Stories.
Madonna viert de 30ste verjaardag van haar album Erotica en dat gaat gepaard met nietsverhullende beelden. Eerder schreef ze al op Instagram dat het dertig jaar geleden is dat haar boek Sex uitkwam en dat dat boek in haar ogen de weg vrijmaakte voor jongere vrouwelijke artiesten om hun seksualiteit te uiten. Onlangs bekende ze ook nog in een interview dat seks ’momenteel een obsessie’ voor haar is.
Lees ook
Video
Meer showbizz
Gwyneth Paltrow voor rechter na ernstig skiongeval: “Ze stond recht en skiede weg, terwijl mijn cliënt zwaargewond in de sneeuw lag”
Ex-vriendin klaagt Bad Bunny aan voor 40 miljoen
Wie is Stormy Daniels, de pornoactrice die Donald Trump doet zweten?
Afscheid Frank Deboosere lokt anderhalf miljoen kijkers
Waanzin: honderden mensen verzamelen aan restaurant waar Messi eet, voetballer kan amper naar zijn auto wandelen