Voetbal

OVERZICHT. Alle doelpuntenmakers van alle wedstrijden van afgelopen weekend in het West-Vlaamse voetbal

© VDB

Hieronder vindt u een overzicht van alle doelpuntenmakers van alle wedstrijden van afgelopen weekend in het West-Vlaamse voetbal.

CHALLENGER PRO LEAGUE

Club NXT - SK Lommel 2-1

34’ Hautekiet 1-0, 63’ Sandra 2-0 en 69’ Anello 2-1

Jong Genk - SL16 Uitg.

RWDM - SK Deinze 2-1

4’ en 77’ Biron 1-0 en 2-0 en 90’ Dansoko 2-1

FCV Dender - Excelsior Virton 3-4

4’ Atteri (pen) 1-0, 35’ Bourdin 1-1, 39’ Doué 1-2, 41’ De Bruyn (pen) 2-2, 60’ en 68’ Abdallah 2-3 en 2-4 en 88’ Hens 3-4

SK Beveren - Beerschot 2-0

8’ Barry 1-0 en 90’ Hoggas 2-0

RSCA Futures - Lierse Kempenzonen 

1STE NATIONALE

Dessel Sport - SK Heist Uitg.

Olympic Charleroi - Winkel Sport 2-1

30’ Sula 0-1, 59’ Hassaini (pen) 1-1 en 66’ Delbergue 2-1

Rupel Boom - Jong AA Gent 0-1

46’ Arthur 0-1

KVK Ninove - OH Leuven B 1-2

1’ Buksa 0-1, 28’ Zimmerman 0-2 en 58’ Straetman 1-2

Mandel United - La Louvière 1-2

12’ Mujangi (pen) 1-0, 43’ Bangoura 1-1 en 67’ Soumaré 1-2

Thes Sport - Sporting Charleroi B Uitg.

Young Reds Antwerp - Hoogstraten VV Uitg.

KVK Tienen - Francs Borains Uitg.

FC Luik - URSL Wezet Uitg.

FC Knokke - Patro Eisden 1-2

55’ Kis (pen) 0-1, 72’ Van den Bossche 1-1 en 85’ Valcke 1-2

2DE AFDELING VV A

KRC Harelbeke - Erpe-Mere United 1-2

18’ Doumbia 1-0, 76’ Bliki 1-1 en 90’ Beerens 1-2

Jong Essevee - FC Gullegem 0-3

28’ Henneuse 0-1, 58’ Vansuypeene 0-2 en 79’ Braekeveld 0-3

SC Dikkelvenne - Olsa Brakel 3-0

15’ Van Vaerenbergh 1-0, 49’ Sylla 2-0 en 57’ Van Vaerenbergh 3-0

RC Gent - KVK Westhoek 0-0

SC Lokeren-Temse - Jong Cercle 1-0

14’ Boujouh 1-0

RFC Wetteren - KM Torhout 2-0

9’ Vandekerckhove 1-0 en 90’ Makekula 2-0

FC Merelbeke - KVV Zelzate 1-0

67’ Van Laere 1-0

SV Oostkamp - Eendracht Aalst 2-2

15’ Willem (pen) 1-0, 18’ Vanhaeren 2-0, 33’ en 45’ Panneel 2-1 en 2-2

Sparta Petegem - SV Oudenaarde 3-3

51’ Mezine 0-1, 54’ Jourquin 0-2, 65’ Joye 1-2, 67’ Maes 2-2, 71’ Joye 3-2 en 75’ Heirwegh 3-3

3DE AFDELING VV A

Eendracht Wervik - VW Hamme 2-3

27’ Smet 0-1, 44’ Van den Bogaerde (pen) 1-1, 57’ Lingier 2-1, 62’ Ertürk 2-2 en 90’ De Witte 2-3

SV Rumbeke - KVE Drongen 0-1

53’ Vermeulen 0-1

Eendracht Aalter - SC Wielsbeke 4-2

14’ Wullaert 0-1, 20’ Vyvey 1-1, 25’ Dönmez 2-1, 38’ Janssens 3-1, 53’ Steelant 3-2 en 90’ De Cock 4-2

Jong Lede - HO Kalken 3-3

3’ De Wilde (own) 1-0, 9’ De Crick 2-0, 15’ Van Peteghem 3-0, 50’ De Wilde 3-1 en 62’ en 76’ Poppe 3-2 en 3-3

SV Anzegem - Voorde-Appelterre 1-5

4’ D’Hoore 0-1, 7’ Lepage 0-2, 43’ De Drie 0-3, 65’ Figys 0-4, 82’ Bourgeois 1-4 en 89’ De Drie 1-5

Wolvertem Merchtem - Roeselare-Daisel 1-3

7’ Heyvaert 1-0, 49’ Van de Velde 1-1, 77’ Schmisser 1-2 en 81’ Kimwidi 1-3

Avanti Stekene - Elene-Grotenberge 0-1

89’ Güngör 0-1

FC Eppegem - Tempo Overijse 0-3

15’ De Doncker 0-1, 38’ Dehond 0-2 en 57’ Cocchiere 0-3

1STE PROVINCIALE

RC Lauwe - SV Diksmuide 3-3

12’ El Kaddouri 1-0, 13’ Santens 1-1, 20’ Vanysacker 1-2, 36’ Verhelst 2-2, 66’ Soenens 3-2 en 57’ Vandergunst 3-3

Sparta Heestert - SV Wevelgem City 0-2

56’ en 85’ Meulenyzer 0-1 en 0-2

FC Meulebeke - Excelsior Zedelgem 0-2

13’ Nollet 0-1 en 30’ Vanthournout 0-2

SC Blankenberge - SV Jabbeke 4-0

62’ Gio Longueville 1-0, 67’ Gia Longueville 2-0, 79’ Stroo 3-0 en 81’ Gio Longueville

FC Varsenare - SV Veurne 8-0

4’ Beernaert 1-0, 11’ Bekaert 2-0, 16’ Geldof 3-0, 34’ Janssens 4-0, 41’ Butaye 5-0, 55’ Delcampe 6-0, 61’ Beernaert 7-0 en 74’ De Lille 8-0

Sassport Boezinge - SK Oostnieuwkerke 2-0

12’ Vandemarliere 1-0 en 25’ Zmimer 2-0

WS Lauwe - FC Moen 2-1

7’ Leyder 1-0, 27’ Garrevoet 1-1 en 50’ Bara 2-1

RC Waregem - Deerlijk Sport 2-0

32’ Christiaens (own) 1-0 en 90’ Laurez 2-0

2DE PROVINCIALE A

Winkel Sport B - SC Zonnebeke 0-1

3’ Knockaert 0-1

Zwevegem Sport - EVC Beselare 3-0

58’ Defoirdt 1-0, 69’ Delporte 2-0 en 91’ Defraeye 3-0

Dottenijs Sport - FC Poperinge 2-0

14’ Slowik (pen) 1-0 en 36’ Lelong (own) 2-0

KVK Avelgem - SV Moorslede 1-1

8’ De Moor 1-0 en 78’ Grunson (own) 1-1

BS Geluveld - SK Beveren-Leie 0-0

SK Geluwe - SV Moorsele 0-2

77’ Vanderstraeten 0-1 en 82’ Leenaert 0-2

SK Nieuwkerke - SK Vlamertinge 4-1

10’ Verhaeghe 1-0, 48’ Vanneste 1-1, 53’ Verhaeghe 2-1, 79’ Van Zeveren 3-1 en 95’ Malfait 4-1

RC Bissegem - SK Westrozebeke 1-1

56’ Sturm 1-0 en 78’ Raes 1-1

2DE PROVINCIALE B

SKV Zwevezele - SC Lombardsijde 3-1

51’ Trioen 1-0, 57’ en 88’ Blomme 2-0 en 3-0 en 90’ Torfan 3-1

VV Tielt - SV Bredene 0-2

30’ Moss 0-1 en 79’ Wittesaele 0-2

WS Houthulst - Dosko Kanegem 2-0

28’ en 54’ Vandemaele 1-0 en 2-0

FC Lichtervelde - Dosko Beveren 2-2

55’ Van de Walle (own) 1-0, 60’ Vervaecke (pen) 1-1, 71’ Tanghe 1-2 en 83’ Colpaert 2-2

SV Loppem - VV Koekelare 0-8

8’ Laleman 0-1, 18’ Mombert 0-2, 29’ en 47’ Driesse 0-3 en 0-4, 58’ Laleman 0-5, 62’ Driesse 0-6, 68’ Verhelst 0-7 en 82’ Verhelst 0-8

VC Ardooie - SK Snaaskerke 1-0

68’ Lannoo 1-0

Jong Male - FC Heist 4-2

22’ Ide 1-0, 67’ Claessens 1-1, 71’ Vervalle 1-2, 78’ De Swarte 2-2, 91’ en 93’ Van de Water 3-2 en 4-2

FC Lissewege - Club Roeselare 2-2

30’ Sypré 1-0, 50’ Maenhout 2-0, 60’ Deleu 2-1 en 66’ Cafmeyer 2-2

3DE PROVINCIALE A

Daring Ruddervoorde - FC Aarsele 4-2

39’ Catteeuw 1-0, 41’ Redant 1-1, 51’ Van Kersschaever 2-1, 53’ Clarisse 3-1, 66’ Van Autryve 3-2 en 73’ Catteeuw 4-2

VVC Beernem - SV Pittem 1-1

12’ Constandt (pen) 1-0 en 60’ De Ketelaere 1-1

Vamos Zandvoorde - VKSO Zerkegem 0-2

27’ Naert 0-1 en 88’ Bekaert (pen) 0-2

FC Veldegem - FC Damme 2-1

29’ Tijtgat 0-1, 87’ Koita 1-1 en 90’ Matuta Bulala 2-1

Dosko Sint-Kruis - VK Dudzele 3-1

5’ Vandekeere 1-0, 60’ en 62’ Verheyen 2-0 en 3-0 en 76’ Schelstraete 3-1

Daring Brugge - HO Oedelem 4-1

15’ Mascaux 1-0, 58’ Cleenwerck 2-0, 62’ Ballegeer 3-0, 64’ Compenolle 4-0 en 65’ Roets 4-1

Eendracht Brugge - WS Oudenburg 1-1

7’ Beligh 0-1 en 10’ Decoorne 1-1

Eendracht De Haan - SK Eernegem 4-3

50’ Ryckeman 0-1, 60’ en 70’ Dobbelaere 0-2 en 0-3, 75’ Cappelle 1-3, 79’ Boey 2-3, 81’ en 90’ Van den Kerckhove 3-3 en 4-3

3DE PROVINCIALE B

SK Roeselare-Daisel B - VKW Vleteren 0-1

20’ Sercu (pen) 0-1

TSC Proven - Merkem Sport 2-2

54’ Devloo (pen) 0-1, 76’ Lanssens 0-2, 87’ Cloet 1-2 en 90’ Lannoye 2-2

US Ploegsteert - J. Komen-Neerw. 1-0

28’ Hadi 1-0

Sparta Kruiseke - Eendracht Hooglede 0-4

5’ Sabbe 0-1, 15’ Doubbel 0-2, 40’ Deckmyn 0-3 en 49’ Piceu (pen) 0-4

Sparta Dikkebus - RC De Panne 1-1

3’ Feys 0-1 en 57’ Guilbert 1-1

SV Diksmuide B - Sporting Keiem 4-1

56’ en 69’ Bronchain 1-0 en 2-0, 73’ Beuckels 3-0, 81’ Hillewaere 4-0 en 86’ Laplasse 4-1

VC Ichtegem - SK Zillebeke 2-2

35’ Tavernier 0-1, 36’ Degrande 1-1, 38’ Kerckhove 2-1 en 45’ Bouckaert 2-2

VP Gits - SK Staden 3-1

38’ Degrande 1-0, 42’ Sandra 1-1, 44’ en 45’ Moeyaert-Dejonckheere-Vermeersch 2-1 en 3-1

3DE PROVINCIALE C

SV Kortrijk - RC Waregem B 3-2

4’ Deboiserie 1-0, 20’ Oplinus 2-0, 64’ Musliu 3-0, 81’ De Vreeze 3-1 en 88’ De Greve 3-2

SC Oostrozebeke - FC Marke 1-3

15’ Libbrecht (own) 1-0, 16’ Balcaen 1-1, 52’ Menghis 1-2 en 90’ Kontogom 1-3

FC Lendelede - Jong Helkijn 7-1

3’ en 9’ Vens 1-0 en 2-0, 10’ Santelé 2-1, 15’ Vens 3-1, 17’, 60’ en 66’ Vansteenkiste 4-1, 5-1 en 6-1 en 86’ Himpe 7-1

GD Ingooigem - FC Aalbeke 1-1

32’ Neves 0-1 en 59’ Steelandt 1-1

SV Moorsele B - NS Heule 1-2

20’ Bossuyt 0-1, 45’ Houthave 0-2 en 81’ Jacobs 1-2

SV Ingelmunster - VV Emelgem-Kachtem 1-0

73’ Buyse 1-0

Mandel United B - OG Stasegem 2-3

10’ Pierloot (pen) 0-1, 13’ Quartier 0-2, 42’ Pierloot 0-3, 62’ Gaillez 1-3 en 76’ Pype 2-3

Olympic Ledegem - BV Otegem 2-0

48’ en 89’ Verheule 1-0 en 2-0

4DE PROVINCIALE A

JV Lo-Reninge - WS Houthulst B 2-2

2’ Cloet (pen) 1-0, 28’ Vanhoutte 2-0, 61’ Depover 2-1 en 71’ Cornette 2-2

FA Nieuwpoort - VV Koekelare B 2-0

55’ Slabbinck 1-0 en 66’ Germonpré 2-0

WS Adinkerke - VVG Alveringem 1-0

17’ Jean-Baptiste 1-0

Fusion Oostende - KEG Gistel 2-1

23’ Van Cauwenberghe 1-0, 37’ Coppens 1-1 en 65’ Uzoma 2-1

WS Bulskamp - Eendracht Jonkershove 1-5

22’ Lelief (pen) 0-1, 45’ Bouckenooghe 0-2, 55’ Vandamme 1-2, 75’ Lelief 1-3, 81’ Derycke 1-4 en 90’ Lelief 1-5

Koksijde Oostduinkerke - WS Zarren 1-3

18’ Jody Timperman 0-1, 37’ Ternier 1-1, 62’ Jordy Timperman en 67’ Jody Timperman

SVD Kortemark - NSVD Handzame 0-0

4DE PROVINCIALE B

FC Knokke B - SV Oostkamp B 1-3

59’ Buffel (own) 1-0, 74’ Haezebrouck 1-1, 85’ Talloen 1-2 en 90’ Van de Maele 1-3

SK Wenduine - FC Heist B 4-1

45’ Eetezonne 1-0, 58’ Lambert 2-0, 71’ Depoorter 3-0, 80’ Lambert 4-0 en 90’ Sarantsetseg 4-1

VV Aartrijke - FC Varsenare B 1-2

24’ Vandebuerie 1-0, 75’ Mbeah 1-1 en 76’ Bogaert 1-2

SK Steenbrugge - SKD Hertsberge 4-0

11’, 34’ en 53’ Deduytsche 1-0, 2-0 en 3-0 en 88’ Simoens 4-0

Sint-Joris Sportief - VVC Beernem B 2-1

15’ Maddens 0-1, 40’ en 57’ (pen) Vanhaeverbeke

Daring Ruddervoorde B - VC Wingene 0-6

20’ Vandenberghe 0-1, 30’ Heytens 0-2, 33’ Decuypere 0-3, 43’ Vandenberghe 0-4, 79’ en 89’ Geldhof 0-5 en 0-6

VV Westkapelle - FC Lissewege B 9-2

3’ en 15’ Rabaut 1-0 en 2-0, 25’ Devriendt 2-1, 55’ Rabaut 3-1, 62’ en 68’ Janevski 4-1 en 5-1, 72’ Devriendt 5-2, 78’ en 84’ Rabaut 6-2 en 7-2, 86’ Janevski 8-2 en 90’ Rabaut 9-2

KM Torhout B - SC Blankenberge B 6-2

8’ Carette 1-0, 27’ en 28’ Taelman 2-0 en 3-0, 32’ Stevens 3-1, 33’ Carette 4-1, 62’ Taelman 5-1, 65’ Vanderveeren 5-2 en 73’ Taelman 6-2

4DE PROVINCIALE C

WS Desselgem - FC Doomkerke 5-0

8’ Van Hoe 1-0, 21’ Vercouillie 2-0, 42’ en 78’ Soetens 3-0 en 4-0 en 84’ D’Hoop 5-0

FCE Kuurne B - SV Anzegem B 0-6

22’ Lakiere 0-1, 32’ Waelkens 0-2, 42’ Terras 0-3, 43’ Deruyter 0-4, 56’ Waelkens 0-5 en 65’ Deruyter 0-6

Jong Vijve - Hulste Sportief 2-3

6’ Devos 0-1, 20’ Vandeputte 0-2, 35’ en 39’ Nuytens 1-2 en 2-2 en 49’ Vandeputte 2-3

FC Marke B - KVK Avelgem B 0-3

3’ Reynaert 0-1, 70’ en 76’ Casieris 0-2 en 0-3

KRC Harelbeke B - SV Ingelmunster B 6-1

8’ Deloose 1-0, 11’ Storme 2-0, 14’ Desmedt 2-1, 40’ Deloose 3-1, 44’ Libeer 4-1, 51’ Deloose 5-1 en 80’ Seynaeve 6-1

KZ Dentergem - Sparta Heestert B 2-0

37’ Lambrecht 1-0 en 83’ Vanluchene 2-0

GL Ruiselede - WS Bellegem 2-0

47’ Lobbens 1-0 en 69’ Vervisch 2-0

SV De Ruiter - SV Pittem B 10-0

2’ K. Hemeryck 1-0, 12’ en 19’ J. Hemeryck 2-0 en 3-0, 36’ Werbrouck 4-0, 44’ J. Hemeryck 5-0, 48’ Werbrouck 6-0, 70’ K. Hemeryck 7-0, 78’ Raveschot 8-0, 84’ Demuynck 9-0 en 90’ K. Hemeryck 10-0

4DE PROVINCIALE D

SV Wevelgem City B - S. Boezinge B 3-2

32’ Courtens 1-0, 55’ Nevejans (pen) 1-1, 62’ Tavernier 1-2, 90’ Courtens 2-2 en 90’ Comeine 3-2

RW Hollebeke - Rekkem Sport 5-4

13’ Meurisse 1-0, 15’ Foulon 1-1, 27’ en 36’ Louchaert 2-1 en 3-1, 48’ Tarabay (pen) 3-2, 75’ Louchaert 4-2, 82’ Meurisse 5-2, 85’ Verschaeve 5-3 en 90’ Dellanoy 5-4

Brielen Sport - SK Vlamertinge B 2-0

55’ Serruys (pen) 1-0, 60’ Elloukmani 2-0

FC Houthem - FCE Kuurne A 1-3

23’ Shabouev 0-1, 47’ Cottenier 0-2, 56’ Colnot 1-2 en 65’ Shabouev 1-3

GS Voormezele - FC Passendale 6-1

22’ Beyls (pen) 1-0, 27’ Saelens 2-0, 30’ Durant 3-0, 39’ Bouchaert 4-0, 52’ Engelbert 4-1, 62’ Martin 5-1 en 78’ Bouchaert 6-1

SCT Menen - Langemark-Poelkapelle 1-4

10’ Mathijs 0-1, 24’ Hundura (pen) 1-1, 36’ D’Haveloose 1-2, 57’ Luypaert 1-3 en 83’ Ver Eecke (pen) 1-4

SK Elverdinge - FC Westouter 1-0

77’ Goossens 1-0

SK Reningelst - FC Poperinge B 1-5

10’ Verheye 0-1, 14’ Del’Haye 1-1, 43’, 50’ en 64’ Baes 1-2, 1-3 en 1-4 en 75’ Jacques (own) 1-5

Aangeboden door onze partners

Lees ook

Hoofdpunten