Voetbal

OVERZICHT: Alle doelpuntenmakers van alle wedstrijden van afgelopen weekend in het Oost-Vlaamse voetbal

© EWT

Hieronder vindt u een overzicht van alle doelpuntenmakers van alle wedstrijden van afgelopen weekend in het Oost-Vlaamse voetbal.

CHALLENGER PRO LEAGUE

RSCA Futures - Lommel SK 2-2

16’ en 24’ Martinez 0-1 en 0-2 en 65’ en 90’ Ishaq 1-2 en 2-2

Jong Genk - SK Beveren 2-2

5’ Mbokani 0-1, 27’ Geusens 1-1, 64’ Cutillas-Carpe 2-1 en 89’ Ribeira-Costa 2-2

RWDM - SL16 3-1

26’ De Sart 1-0, 66’ Banse 1-1, 69’ Botella 2-1 en 85’ Biron 3-1

Lierse Kempenzonen - Beerschot 1-0

43’ Tabekou 1-0

Club NXT - Excelsior Virton 1-0

83’ Ordonez 1-0

FCV Dender - SK Deinze 0-1

89’ Hendrickx 0-1

1STE NATIONALE

KVK Tienen - SK Heist 2-2

11’ Ferreira Carrasco 0-1, 22’ Saidi 1-1, 29’ Oreye 1-2 en 54’ Yagan 2-2

Dessel Sport - OH Leuven B 1-0

23’ Cerigioni 1-0

Jong AA Gent - Francs Borains 0-3

2’ Chevalier 0-1, 6’ Chaabi 0-2 en 20’ Chevalier 0-3

Rupel Boom - FC Knokke 1-1

44’ Bourdouxhe 1-0 en 94’ Vanraefelghem 1-1

Mandel United - Young Reds Antwerp 2-1

1’ Mujangi 1-0, 4’ Mitrovic 1-1 en 90’ Rucquois 2-1

Olympic Charleroi - La Louvière 2-1

20’ Dahmane 1-0, 45’ Hadj-Moussa 2-0 en 54’ Gobitaka 2-1

Thes Sport - Hoogstraten VV 2-3

14’ Coomans 1-0, 43’ en 49’ Lauwers 1-1 en 1-2, 84’ Meeuwis 1-3 en 89’ Bertaccini 2-3

Winkel Sport - URSL Wezet 1-3

12’ Bonemme 0-1, 24’ Sula 1-1, 50’ Hendrickx 1-2 en 64’ Perseo 1-3

KVK Ninove - Patro Eisden 0-2

17’ Mehanovic 0-1 en 93’ Lubelu 0-2

FC Luik - Sp. Charleroi B 2-1

3’ Ntelo Mbala 0-1, 15’ Perbet 1-1 en 59’ Mouhli 2-1

2DE AFDELING VV A

KRC Harelbeke - SC Dikkelvenne 1-1

21’ Sylla 0-1 en 44’ Noppe 1-1

Jong Essevee - KRC Gent 1-1

80’ Triest 0-1 en 85’ Bracke 1-1

KM Torhout - FC Gullegem 1-0

35’ Andries (pen) 1-0

RFC Wetteren - Jong Cercle 1-3

39’ El Bahri 0-1, 88’ Vandekerckhove 1-1, 93’ Ximines 1-2 en 94’ Bouhadi 1-3

SV Oostkamp - SV Oudenaarde 2-2

38’ Jourquin 0-1, 45’ Mezine 0-2, 59’ Vanhaecke 1-2 en 90’ Declerck 2-2

Erpe-Mere United - SC Lokeren-Temse 0-3

7’ en 63’ Van Moerzeke 0-1 en 0-2 en 77’ Vermeiren 0-3

Sparta Petegem - Eendracht Aalst 3-3

35’ Panneel (pen) 0-1, 51’ Mbaye 0-2, 54’ R. Vanborm 1-2, 61’ Berwouts 2-2, 81’ Mbaye 2-3 en 82’ Berwouts 3-3

KVK Westhoek - FC Merelbeke 0-0

Olsa Brakel - KVV Zelzate 0-3

9’ en 73’ (pen) Zwart 0-1 en 0-2 en 88’ Antwi-Manu 0-3

3DE AFDELING VV A

Eendracht Wervik - Avanti Stekene 4-1

46’ en 54’ Vandeputte 1-0 en 2-0, 63’ Vandamme 3-0, 69’ Verlinde 4-0 en 71’ Melens 4-1

Eendracht Aalter - Voorde-Appelterre 1-0

72’ Janssens 1-0

Tempo Overijse - HO Kalken 2-0

13’ en 88’ De Doncker 1-0 en 2-0

SV Rumbeke - SC Wielsbeke 2-0

22’ Kindt 1-0 en 85’ Vanfleteren 2-0

Elene-Grotenberge - Roeselare-Daisel 2-2

4’ en 40’ Mertens 1-0 en 2-0, 44’ Van Heuverzwyn 2-1 en 61’ Van de Velde 2-2

SV Anzegem - Wolvertem Merchtem 2-2

9’ De Haspe 1-0, 57’ Baudewyns 1-1, 80’ De Haspe 2-1 en 89’ Noumen 2-2

KVE Drongen - VW Hamme 3-2

47’ Smet 0-1, 59’ De Bruyne 1-1, 64’ Van Osselaer 1-2, 90’ De Bruyne 2-2 en 92’ De Rock 3-2

FC Eppegem - Jong Lede 2-0

18’ en 88’ Assalhi 1-0 en 2-0

1STE PROVINCIALE

Svelta Melsele - FC Heikant-Zele: 6-2

2’ Spies (pen) 1-0, 4’ Zahriou 1-1, 14’ en 54’ Braem 2-1 en 3-1, 64’ en 69’ Van Bergen 4-1 en 5-1, 71’ Zahriou 5-2 en 77’ Keisers 6-2

Exc. Mariakerke - SK Munkzwalm: 1-3

19’ Carijn 0-1, 52’ Ulens 0-2, 84’ Mirvic 1-2 en 90’ Van der Eecken 1-3

Vlaamse Ardennen - Grembergen: 0-1

55’ El Marnissi 0-1

SV Zottegem - Eendracht Zele: 2-1

43’ Deleenheer 1-0, 64’ Hellebaut 2-0 en 71’ Van de Weghe 2-1

SK Berlare - KSK Beveren: 3-3

2’ Sinnaeve 0-1, 7’ Armayones 1-1, 42’ Agushev 2-1, 48’ Vergauwen 2-2, 74’ De Pauw 2-3 en 92’ De Coninck 3-3

HRS Haasdonk - SKN Sint-Niklaas: 3-0

38’ en 47’ Raaymakers 1-0 en 2-0 en 56’ Onana 3-0

Denderhoutem - Sint-Denijssport: 0-1

17’ Van de Velde 0-1

FC Kleit - DT Borsbeke: 0-4

31’ Bellemans 0-1, 53’ Van den Steen 0-2, 54’ Janssens 0-3 en 62’ Coppens 0-4

2DE PROVINCIALE A

FC Latem - VSV Gent: 1-0

18’ Hykai 1-0

SVK Maldegem - Sparta Ursel: 2-1

18’ Gillewy 0-1, 68’ Persan 1-1 en 79’ Roels 2-1

FCE Meetjesland - SK Bellem: 3-1

59’ Lievens 0-1, 62’ Van Landschoot (pen) 1-1, 66’ Rushiti 2-1 en 80’ Hovsepyan 3-1

VK Knesselare - KSK Lovendegem: 1-2

30’ De Cuyper 1-0, 41’ Ranschaert 1-1 en 73’ Cetinkaya 1-2

FC Sleidinge - FC Lembeke: 3-1

63’ Van Volsem 1-0, 71’ Forton 2-0, 77’ Mortier 2-1 en 87’ Vandevelde 3-1

LS Merendree - FC Poesele: 1-1

10’ Naessens 1-0 en 38’ Opsomer 1-1

FCG Sint-Laureins - FC Destelbergen: 2-2

16’ Van Loo 1-0, 28’ Van Wynsberge (pen) 2-0, 55’ en 64’ Donkor 2-1 en 2-2

Zeveren Sportief - FC Assenede: 1-0

1’ De Spiegelaere 1-0

2DE PROVINCIALE B

Kluisbergen Sp. - Sparta Wortegem: 2-2

1’ Vantieghem 0-1, 38’ Van Glabeke 1-1, 82’ Vindevogel 2-1 en 89’ Vanlerberghe 2-2

TK Meldert - St. Denderleeuw: 0-4

26’ Wagner 0-1, 29’ Van den Berghe 0-2, 41’ Geerts 0-3 en 65’ Van den Berghe 0-4

KVV Laarne-Kalken - Olsa Brakel B: 1-1

15’ Van Rijsselberghe 1-0 en 25’ De Rijck 1-1

KWIK Eine - KSV Geraardsbergen: 1-2

9’ Van Acoleyen 0-1, 55’ Van den Bossche 0-2 en 66’ Vankeymeulen 1-2

KSV Maarkedal - KVV Schelde: 0-2

35’ en 80’ Messaoud 0-1 en 0-2

E. Winnik - VC Nokere-Kruishoutem: 2-3

20’ Meerschaut 0-1, 59’ Deblander 1-1, 71’ Serruys 1-2, 77’ Van de Maele 2-2 en 91’ De Meyer 2-3

Osta Meerbeke - KSV Melsen: 2-1

14’ Kissarian 1-0, 19’ Walraeve 1-1 en 56’ Ajari 2-1

FC Edeboys - VC Eendracht Houtem: 2-0

49’ Schouppe 1-0 en 59’ De Buyst 2-0

2DE PROVINCIALE C

SK Kemzeke - KSK Kallo: 3-1

19’ Van Callenberge 1-0, 47’ en 83’ Jonas 2-0 en 3-0 en 85’ De Bock 3-1

KSK Kieldrecht - KAV Dendermonde: 5-0 ff

FCH Sinaai - KV Sint-Gillis-Denderm.: 2-1

38’ De Block 0-1, 65’ Vercouteren 1-1 en 82’ Van Hecke 2-1

SV Zaffelare - JV Kruibeke: 2-1

11’ Lardenoit 0-1, 42’ en 48’ De Smet 1-1 en 2-1

SKL Doorslaar - Dynamo Beervelde: 3-0

54’ De Beule 1-0, 73’ Erkoç 2-0 en 91’ Bentouhami 3-0

Sp. Sint-Gillis-Waas - Schoonaarde: 1-3

25’ De Moor 1-0, 27’ en 58’ Schockaert 1-1 en 1-2 en 71’ Claeys 1-3

Eendracht Bazel - Sp. Waasmunster: 0-5

18’ Stobbelaer 0-1, 19’ Duymelinck 0-2, 69’, 81’ en 83’ Maes 0-3, 0-4 en 0-5

VK White Boys - KFC Vrasene: 2-4

2’ Van der Loo 1-0, 15’ Cheikh 1-1, 65’ Konrad 1-2, 75’ De Saegher 1-3, 89’ Maes (pen) 2-3 en 91’ De Saegher 2-4

3DE PROVINCIALE A

Evergem-Center - SK Lochristi: 2-1

1’ De Smet 1-0, 32’ Jarju 2-0 en 60’ De Clercq 2-0

VK Watervliet - WS Lotenhulle: 9-0

3’ Teirlinck 1-0, 35’ Couvreur 2-0, 36’ Pauwels 3-0, 42’ Steyaert 4-0, 55’ Dellaert 5-0, 57’ Ulijn 6-0, 68’ Steyaert 7-0, 72’ Last 8-0 en 77’ Ulijn 9-0

Evergem 2020 - SK Wachtebeke: 3-1

27’ Winters 0-1, 79’ Van Hyfte 1-1 en 84’ en 86’ Brouwers 2-1 en 3-1

Standaard Muide - Dar. Maria-Aalter: 2-1

6’ De Wilde 1-0, 33’ Donkor 2-0 en 65’ Guidée 2-1

Belzele Evergem - SK Vinderhoute: 1-0

30’ Schauvliege 1-0

E. Hansbeke - KVV Zomergem: 8-0

32’ Deleu 1-0, 42’ en 60’ De Meyer 2-0 en 3-0, 63’ De Weerd 4-0, 69’ en 81’ Deleu 5-0 en 6-0, 85’ Heyse 7-0 en 90’ Versprille 8-0

St.-Kruis-Winkel - Kaprijke-Bentille: 2-0

FAC Waarschoot - Heusden Sport: 2-0

24’ Verstraete 1-0 en 92’ Nys 2-0

3DE PROVINCIALE B

Cercle Melle - VC Zwijnaarde: 3-2

3’ Mouton 1-0, 20’ Steenkiste 1-1, 32’ Gyselinck 2-1, 79’ Ly 2-2 en 87’ Gyselinck 3-2

Jong Zulte - ESA Bottelare: 2-1

27’ Maes 0-1, 47’ en 64’ Bossuyt 1-1 en 2-1

VC Nazareth-Eke - E. Moortsele: 2-3

13’ Dhondt 0-1, 61’ Goeminne 0-2, 75’ Vermote 1-2, 85’ De Clercq 2-2 en 88’ Dhondt 2-3

Machelen-aan-de-Leie - FC Latem B: 5-0

34’ Ost 1-0, 67’ en 69’ Crommelynck 2-0 en 3-0, 72’ en 73’ Careel 4-0 en 5-0

VCE Huise-Ouwegem - E. Vinkt: 2-4

11’ Wittouck 0-1, 41’ en 48’ Van Twembeke 1-1 en 2-1, 58’ en 63’ Deman 2-2 en 2-3 en 84’ Vandevannet 2-4

VW Gijzel-Oosterzele - JV De Pinte: 2-0

30’ en 68’ De Bruyne 1-0 en 2-0

FC Gavere-Asper - Olsene Sportief: 5-1

6’ De Mulder 1-0, 12’ en 19’ Godefroit 2-0 en 3-0, 22’ De Mulder 4-0, 28’ Cremers 5-0 en 84’ Peirs 5-1

Tenstar Melle - HT Zwijnaarde: 1-8

31’, 32’, 33’ en 44’ Vekeman 0-1, 0-2, 0-3 en 0-4, 52’ Houbaert 0-5, 54’ Schuermans 1-5, 60’ en 68’ Goemans 1-6 en 1-7 en 77’ Vekeman 1-8

3DE PROVINCIALE C

Breivelde-Zottegem - SV Everbeek: 2-1

28’ Miserez 0-1, 78’ Lenssens 1-1 en 90’ Malaquias 2-1

St. Michelbeke - SV Zottegem B: 6-1

5’ en 9’ Matthijs 1-0 en 2-0, 41’ Duynslaegher 3-0, 44’ De Bleeker 4-0, 52’ De Spiegeleer 4-1, 81’ De Bleeker 5-1 en 89’ De Maeyer 6-1

VC Sparta Bevere - KFC Petegem: 1-0

56’ Thomaes 1-0

Moerbeke-G’berg. - FC Kluisbergen: 1-2

16’ Vlaemynck 0-1, 48’ De Leye 1-1 en 70’ Depraetere 1-2

Eendracht Deftinge - FC Velzeke: 0-1

56’ Saelens 0-1

Oudenhove - Elene-Grotenberge B: 3-0

W. Idegem - VV Volkgem: 2-6

28’ (pen) en 46’ (pen) Mondjoy 0-1 en 0-2, 50’ Lodens 0-3, 52’ Belmans 0-4, 57’ Maes 1-4, 70’ en 75’ Mondjoy 1-5 en 1-6 en 82’ Vandenbrande 2-6

3DE PROVINCIALE D

E. Winnik B - FC Smetlede: 6-4

5’ Collier 1-0, 17’ De Wit 2-0, 34’ Smekens 2-1, 35’ De Mulder 2-2, 43’ Kosynsky (pen) 3-2, 44’ Dekeukelaere (own) 3-3, 79’ Collier 4-3, 90’ Vissers 5-3, 92’ Coppens 5-4 en 93’ Wachtelaer 6-4

SK Wichelen - VJ Baardegem: 2-2

54’ Bontinck 1-0, 75’ De Ridder 1-1, 81’ De Bolle 1-2 en 84’ Leunis 2-2

Herzele-Ressegem - E. Massemen: 0-1

65’ Sevens 0-1

SV Sint-Antelinks - W. Hofstade: 4-0

5’ Van den Bossche 1-0, 18’ Thomas 2-0, 50’ Osei 3-0 en 82’ Van Uytvanghe (own) 4-0

SK Herdersem - KVK Ninove B: 1-3

37’ Bah 1-0, 49’ Luebo 1-1, 57’ en 80’ Akono 1-2 en 1-3

FC Doggen - VK Nederhasselt: 2-1

10’ Snel 1-0, 21’ De Brabanter 2-0 en 23’ Vandevelde 2-1

SK Erembodegem - SK Aaigem: 1-2

9’ Eeckhout 0-1, 67’ François 1-1 en 86’ Muylaert 1-2

FCW Gijzegen - Kerksken-Haaltert: 2-1

11’ Van Driessche 1-0, 61’ Van Impe (pen) 1-1 en 65’ Van Driessche 2-1

3DE PROVINCIALE E

SKV Overmere - Rangers Opdorp: 0-4

15’ Meert 0-1, 55’ De Bie 0-2, 77’ Meert 0-3 en 86’ De Henau 0-4

KVK Robur - FC Moerbeke: 1-2

35’ Özen 0-1, 49’ T. Notteboom 0-2 en 64’ Burghgraeve 1-2

FC Eksaarde - SKL Doorslaar B: 1-1

45’ Maes 0-1 en 57’ Cool 1-1

HO Kalken B - VKS Hamme Zogge: 0-3

5’ Van de Mergel 0-1, 7’ Hadouch 0-2 en 65’ Van de Mergel 0-3

SK Oudegem - E. Buggenhout: 0-1

30’ Decoene 0-1

KSK Klinge - Svelta Melsele B: 1-1

51’ De Cleene 0-1 en 89’ Van Acker (pen) 1-1

OB Lebbeke - WS Meerdonk: 0-0

4DE PROVINCIALE A

FC Rooigem - FC Dampoort: 0-5 ff

SKV Oostakker - FC Anatolia Gent: 2-0

47’ Luyten 1-0 en 60’ Van Holderbeke 2-0

Bassevelde - VK Akkers Middelburg: 0-7

26’ De Baerdemaeker 0-1, 32’ Kutlu 0-2, 37’ en 50 D’Havé 0-3 en 0-4, 60’ Kutlu 0-5, 88’ Demeyer 0-6 en 89’ Houmli 0-7

Balgerhoeke - FCG Sint-Laureins B: 0-2

54’ De Decker 0-1 en 66’ Cools 0-2

FC Gent City - E. Hansbeke B: 5-7

7’ Voorons 0-1, 15’ Özcan (pen) 1-1, 17’ Pynaert 1-2 28’ El Boutzakhti 2-2, 55’ en 62’ Özcan 3-2 en 4-2, 66’ Delrue 4-3, 72’ Voorons 4-4, 73’ Özcan 5-4, 84’ Delrue 5-5, 86’ Devreese 5-6 en 90’ Voorons 5-7,

FC Destelbergen B - Exc. Donk: 4-0

25’ en 44’ Hamerlinck 1-0 en 2-0, 57’ Sisman 3-0 en 70’ Dubois 4-0

KFC Heusden Sport B - FCA Gent: 4-2

14’ Cooreman 0-1, 18’ Seconde 1-1, 48’ Buydens 2-1, 79’ Jodts 2-2, 80’ Marichal 3-2 en 93’ Buydens 4-2

VSV Gent B - KVV Laarne-Kalken B: 2-2

2’ Haegens 0-1, 20’ Rigaux 1-1, 32’ Van den Bergh 1-2 en 72’ Van Wetter 2-2

4DE PROVINCIALE B

JV De Pinte B - Gijzel-Oosterzele B: 0-1

60’ Droesbeke 0-1

Nokere-Kruishout. B - Machelen B: 4-0

11’ De Boever 1-0, 30’ De Clercq 2-0, 56’ Terreiro 3-0 en 88’ De Boever (pen) 4-0

ESA Bottelare B - Jong Zulte B: Uitg.

KVV Windeke - SK Ooidonck Leerne: 2-1

12’ Saelens 1-0, 34’ Deceuckelier 1-1 en 56’ Van Herpe 2-1

E. Vinkt B - Sparta Petegem B: 0-1

89’ De Waele 0-1

SK Merelbeke - VV 9000 Gent: 1-2

9’ Thiery 1-0, 11’ Verdonck (pen) 1-1 en 83’ Verberckt 1-2

VC Zwijnaarde B - Nazareth-Eke B: 0-5 ff

4DE PROVINCIALE C

Kluisbergen Sport B - Volkegem B: 7-0

25’, 28’, 43’ en 45’ De Leeuw 1-0, 2-0, 3-0 en 4-0, 55’ Vanalderweirelt 5-0, 56’ De Leeuw 6-0 en 60’ Vanden Bossche 7-0

FC Velzeke B - St. Michelbeke B: 7-2

15’ Fosselle 1-0, 17’ Vandercasseyen-Smarandoiu 2-0, 27’ Van Hootegem 2-1, 46’ en 51’ Van Acker 3-1 en 4-1, 54’ De Clercq 5-1, 63’ Bossuyt 6-1, 76’ Vandercasseyen-Smarandoiu 7-1 en 90’ Van Hootegem 7-2

SK Munkzwalm B - WK Sint-Goriks: 0-0

KSV Geraardsbergen B - FC Ronse: 3-5

13’ Mahli 0-1, 24’ Mohamed 1-1, 26’ en 28’ El Kadi El Moussaoui 1-2 en 1-3, 44’ Mahli 1-4, 49’ Bellemans 2-4, 80’ Mahli 2-5 en 82’ Bellemans 3-5

Racing Mater - WIK Boekel: 1-3

8’ Debast 0-1, 16’ Van Haetsdaele 0-2, 20’ Volckaert 0-3 en 35’ De Clercq 1-3

Racing Strijpen - VC Sparta Bevere B: 3-2

1’ Verstraeten 0-1, 12’ Verthez 1-1, 15’ De Raeve 2-1, 40’ Van den Meersschaut (pen) 3-1 en 75’ Vandenbogaerde 3-2

FC Zegelsem - SK Opbrakel: 0-3

33’ Baeskens 0-1, 42’ Houck 0-2 en 49’ Vekeman 0-3

FC Bonanza - EC Oudenhove B: 6-1

28’ Vanopbroeke 1-0, 32’ Van de Perre 2-0, 51’ Vanopbroeke 3-0, 71’ Van der Biest 4-0, 75’ en 78’ Paternoster 5-0 en 6-0 en 83’ Vercouille 6-1

4DE PROVINCIALE D

E. Massemen B - KSC Moorsel: 2-0

11’ Galus 1-0 en 76’ Ghijs 2-0

E. Houtem B - VK Jong Neigem: 6-0

8’ Van Nuffel 1-0, 60’ Sprangers 2-0, 70’ Van Nuffel 3-0, 72’ De Smet 4-0, 75’ De Ryck 5-0 en 83’ De Smet 6-0

Schoonaarde B - TK Meldert B: 0-4

28’ Van Damme 0-1, 44’ Mezian (pen) 0-2, 57’ Van Nedervelde 0-3 en 67’ Mezian 0-4

KFC Baasrode - Herzele-Ressegem B: 7-1

7’ Ringoot 1-0, 13’ Van Puyenbroeck 2-0, 26’ Van Acoleyen 3-0, 58’ Van Puyenbroeck 4-0, 60’ Van Audenhove 5-0, 72’ Van Boven 6-0 en 90’ Redant 7-0

Koboz United Aalst - Buggenhout B: 0-5 ff

KSK Vlierzele - SV Sint-Antelinks B: 6-0

52’ De Smet 1-0, 57’ Van Doorsselaere 2-0, 60’ Scheerlinck 3-0, 63’ Van Doorsselaere 4-0, 70’ Evrard 5-0 en 88’ Marchand 6-0

R. Ophasselt - Voorde-Appelterre B: 3-2

2’ Wongbe 0-1, 9’ Verbeeren 1-1, 52’ Malak 2-1, 60’ Huwaert 2-2 en 86’ Nkazi 3-2

Nieuwerkerken - KVV Schelde B: 2-1

27’ Bakkali 1-0, 87’ De Schrijver 1-1 en 91’ Adams 2-1

4DE PROVINCIALE E

SV Zaffelare B - VK Tielrode: 2-1

50’ Herremans 1-0, 65’ Verschooren 1-1 en 88’ Herremans 2-1

Sint-Pauwels - FC Hoogeinde: 0-2

65’ en 75’ Kaplan 0-1 en 0-2

SKN Sint-Niklaas B - Haasdonk B: 2-1

30’ Charlier 0-1, 38’ Vermeulen 1-1 en 75’ Borghijs 2-1

Bosdam Beveren - PD Kruibeke: 2-0

68’ Vertenten 1-0 en 90’ Peeters 2-0

FC Sint-Niklaas - SVH Waasmunster: 2-1

35’ en 47’ Trentels 1-0 en 2-0 en 56’ Belfassi 2-1

Vos Reinaert - Orly Sint-Niklaas: 2-0

3’ Koslowski 1-0 en 81’ Poppe 2-0

Lokeren-Temse B - Blauw Wit Temse: 1-4

4’ Verhelst 0-1, 19’ Ketels 0-2, 40’ Muniunga 1-2, 57’ en 71’ Badreddine 1-3 en 1-4

FC Daknam - WS Sombeke: 1-2

16’ Verhulst 0-1, 40’ De Geest 1-1 en 89’ Van Uytvange 1-2

Aangeboden door onze partners

Lees ook

Hoofdpunten