Christopher Nkunku pakt uit met viering van de Champions League-avond (maar had daar een goeie reden voor)
RB Leipzig stootte woensdag door naar de volgende ronde van de Champions League na een riante 0-4 zege bij Shakhtar Donetsk.
Vincent Van Genechten
De Duitsers hadden genoeg aan een punt, maar Christopher Nkunku zette de Roten Bullen al vroeg op rozen in de Poolse hoofdstad Warschau. De Fransman vierde dat door een rode ballon op te blazen, een knipoogje naar zijn zoontje die zot is van ballonnen.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
André Silva deed de boeken een handvol minuten na rust al toe. Dominik Szoboszlai en Dani Olmo (met zijn tweede baltoets van de partij voltrokken uiteindelijk de pandoering.
Beste van Plus
Lees ook
Julien Duranville is niet alleen: een heel elftal aan Belgisch voetbaltalent is deze maand op weg (of al vertrokken) naar het buitenland
Kanonskogel van Kimmich redt punt voor Bayern, maar Leipzig komt dichterbij na 6-1 tegen Schalke
Na 68 dagen WK-pauze is ook de Bundesliga weer begonnen, Bayern struikelt in topper
Vijf wedstrijden die u niet mag missen dit weekend: mogelijk debuut Trossard, De Klassieker mét fans en terugkeer van de Bundeslisga
Video
Hoofdpunten
Drama op luchthaven Luik: drie beren gestorven nadat ze 24 uur lang in ijskoud vliegtuig moeten blijven zitten
Niemand die zo aan bekendheid won door de Oekraïne-oorlog dan de ‘ultieme schurk’, maar nu is het genoeg geweest voor Poetin
Hospitalisatiepolis fors duurder: wie voor goedkopere formule gaat, leest best na wat gedekt is
Ella Leyers neemt zeilers beet met afhaalmaaltijd in ‘Over de oceaan’: “Gewoon blijven volhouden dat ik het zelf heb gemaakt”
Voetbalbond heeft principeakkoord met technisch directeur Frank Vercauteren, krijgt hij een jonge bondscoach naast zich?